Pazar, Mayıs 26, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi 13 Ultra çok değerli bir güncelleme aldı

Xiaomi 13 Ultra çok değerli bir güncelleme aldı

Xiaomi’nin en son amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi 13 Ultra, üstün bir kamera sistemi ve etkileyici bir ekranla geliyor. Bu telefon, güçlü bir işlemci, süratli şarj özelliği ve yeterli bir pil ömrü üzere özelliklerle tam bir paket sunuyor. Xiaomi, 13 Ultra’yı bir oyun telefonu olarak pazarlamasa da, Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi en şiddetli oyunları bile meselesiz bir halde çalıştırmak için hayli yetenekli. Tecrübesi daha da geliştirmek için Xiaomi, 13 Ultra için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, yenileme suratı problemlerini düzeltiyor ve pil ömrünü güzelleştiriyor.

Yeni güncelleme, Xiaomi 13 Ultra modellerine Çin’de dağıtılmaktadır. Elbette ki bu telefon şimdi global piyasada bulunmamaktadır, en azından şimdilik. Yazılım güncellemesi, telefondaki çeşitli yanılgıları ve meseleleri düzeltmektedir. Örneğin, mikrofonun kullanıldığı sırada oyun açılmasıyla ortaya çıkan olağandışı kare suratı sıkıntısını düzeltmektedir.

Xiaomi 13 Ultra çok kıymetli bir güncelleme aldı

Bu, mikrofon kullanıldığı sırada oyun açılması durumunda kare suratının düşmesine neden olan bir yanılgıymış üzere görünüyor. Güncelleme, bu yanılgıyı düzeltir ve mikrofon kullanıldığında kare suratının dengeli kalmasını sağlar.

Ayrıca, telefonun aslında çok ısınmadığı halde sistem tarafından ikaz bildirisi gösterilmesine neden olan bir yanılgıyı da düzeltmektedir. Güncelleme, ihtar bildirisinin sadece telefon çok ısındığında görüntülenmesini sağlar. Ayrıyeten, orta sıra görülen olağandışı CPU güç tüketimi sorunu ve pil ömrünü optimize etme üzere sorunlar de düzeltilmiştir. Bu kusur düzeltmelerinin yanı sıra, Xiaomi 13 Ultra için firmware güncellemesi aygıtın güvenlik düzeyini Mayıs 2023’e yükseltir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar