Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi Band 7 Pro yakında gelebilir: Standart modelden ne farkı olacak?

Xiaomi Band 7 Pro yakında gelebilir: Standart modelden ne farkı olacak?

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi Band 7 Pro Yakında Gelebilir: Standart Modelden Ne Farkı Olacak? 1

Xiaomi Band 7’nin duyurulmasından kısa bir süre sonra Pro versiyonunun yolda olduğuna dair bilgiler ortaya atıldı. Sektörün içinden kaynaklara göre akıllı bileklik standart modele kıyasla en az iki göze çarpan değişikliğe sahip olacak.

Honor 70’in başlangıç fiyatı ortaya çıktı

19 sa. önce eklendi

Xiaomi Band 7 Pro’nun temel versiyondan farklı olarak GPS modülü ve 250 mAh kapasiteli pille (70 mAh fazla) geleceği bildiriliyor. Ayrıca ekran boyutunda artış da olabilir. Cihazın ismi daha önce Mi Door Lock akıllı kilit uygulamasının kodlarında tespit edilmişti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi Band 7 Pro Yakında Gelebilir: Standart Modelden Ne Farkı Olacak? 3

Ne zaman çıkacak?

Xiaomi Band 7 Pro’nun çok yakında tanıtılacağı söyleniyor. Akıllı bilekliğin Haziran ayında amiral gemisi Xiaomi 12 Ultra ile aynı anda çıkış yapacağına dair bilgiler var. Etkinliğin kesin tarihi, diğer teknik detaylar ve yeni akıllı bilekliğin muhtemel fiyatı ise henüz bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Xiaomi Band 7 Pro yakında gelebilir: Ne farkı olacak?

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar