Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi, Galaxy Z Flip 3'e emsal bir telefon için kolları sıvadı!

Xiaomi, Galaxy Z Flip 3’e emsal bir telefon için kolları sıvadı!

Xiaomi, görünüşe göre Samsung‘un Galaxy Z Flip 3‘üne benzeyen yeni bir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Yani, cihaz temelde kendisini modern bir çevirmeli telefon yapan kapaklı katlanır bir tasarıma sahip olacak.

Çinli teknoloji devi, yakın zamanda CNIPA’ya olası tasarımına bir göz atmamızı sağlayan bir patent başvurusunda bulunmuştu. Patentteki görsellere baktığımızda katlanabilir akıllı telefonu hem katlanmış hem de katlanmamış durumda görebiliyoruz. İlk görsel bize cihazın kullanılmadığında oldukça kompakt olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, ilginç bir gözlem kamera modülü de mevcut. Xiaomi’nin Flip Phone‘u, tasarım açısından Google Pixel 6’ya oldukça benzeyen yatay bir kamera modülüne sahip.

Xiaomi, Galaxy Z Flip 3’e benzer bir telefon için kolları sıvadı!

Şinasi Kaya: Xiaomi, Galaxy Z Flip 3'E Emsal Bir Telefon Için Kolları Sıvadı! 1

Bu modül aynı zamanda görüntü sensörleri için üç kesik barındırıyor, ancak bunlardan biri LED flaş için olabilir. Tasarım çizimleri ayrıca akıllı telefonun alt kısmında bir hoparlör ızgarasının yanı sıra SIM kart tepsisi ve USB C Tipi şarj bağlantı noktasına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Sağ tarafta, güç düğmesi ve ses rocker’ları da bulunuyor.

Ekranın kendisinde bir kesik yok gibi görünüyor, bu nedenle akıllı telefonun selfie çekimleri için hangi mekanizmayı kullanacağı belli değil. Xiaomi, MIX Fold modelinde bulunan ön kamera için Panel Altı Kamera (CUP) teknolojisini kullanabilir. Şu an itibariyle, bu modelle ilgili sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Şirketin gerçekten böyle bir model üzerinde mi çalıştığı yoksa tüm temelleri kapsadığı da belli değil.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar