Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaOyunHorizon Zero Dawn ve God of War Dizisi Geliyor

Horizon Zero Dawn ve God of War Dizisi Geliyor

PlayStation CEO’su Jim Ryan, bir süredir devam eden söylentilerin arından God of War dizisi hakkında bazı önemli açıklamalarda bulundu. Soru cevap oturumunda gelen soruları yanıtlayan CEO, Sony’nin Horizon Zero Dawn, Gran Turismo ve God of War serilerini televizyona uyarlanacağını müjdeledi.

Konuyla ilgili herhangi bir detay vermekten çekinen CEO, Horizon dizisinin Netflix üzerinden yayınlanacağını ifade etti. Aynı zamanda God of War dizisi için de Sony’nin Amazon ile anlaştığına dikkat çeken Jim Ryan, ne yazık ki Gran Turismo dizisinin hangi platformda yayınlanacağını açıklamadı.

Şimdilik söz konusu dizilerin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Fakat Sony HBO’da yayınlanacak olan The Last of Us dizisini 2020 yılında duyurmuştu. Yapılan duyurunun ardından da dizinin 2023 yılında seyirciyle buluşacağı ifade edilmişti.

Benzer bir durumunda Horizon ve God of War dizileri için geçerli. Hatta konuyla ilgili yayınlanan raporlarda, söz konusu dizilerin 2025-2026 tarihleri arasında çıkış yapacağı söyleniyor.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar