Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaOyunAssassin’s Creed Codename Red’in çıkış tarihi sızdırıldı

Assassin’s Creed Codename Red’in çıkış tarihi sızdırıldı

Birkaç ay evvel Ubisoft, feodal Japonya atmosferinde geçen ve büyük bir beklenti oluşturan oyunu Assassin’s Creed Codename Red’ın duyurusunu yaptı. Şimdiyse, bir Ubisoft yetkilisinin LinkedIn gönderisine dayanarak oyunun 2024 yılında piyasaya sürülme mümkünlüğü duyuldu.

Twitter kullanıcısı Access The Animus tarafından paylaşılan gönderi, Ubisoft’un İş Geliştirme ve Marka İştiraki takımının bir üyesine ilişkin. Paylaşılan bu Japonca LinkedIn gönderisine nazaran, Ubisoft, gelecek yıl çıkması planlanan yeni Assassin’s Creed oyunu için sponsor arayışında.

Assassin’s Creed Codename Red’in çıkış tarihi sızdırıldı

Ubisoft yöneticisi tarafından, “Assassin’s Creed, çoklu medya alanında genişlemeye devam ediyor; podcast’ler ve manga serileri üzere. 2024’ün en büyük gişe rekortmeniyle ortak olmaya ne dersiniz?” biçiminde bir söz kullanıldı. Bu açıklama, yeni AC oyununun 2024 yılında piyasaya sürüleceği biçiminde yorumlandı. Oyunun geliştirilmesi sürecinde, daha evvel Assassin’s Creed Odyssey’yi geliştirmiş olan Ubisoft Quebec takımı rol alıyor.

Elimizdeki bilgilere nazaran, Assassin’s Creed franchise’ının en son oyunu, üçüncü şahıs oynanışını, açık dünya haritasında RPG mekaniklerini ve güçlü bir kıssayı koruma edecek. Bu haberler, Ubisoft’un Assassin’s Creed 4: Black Flag‘in tekrar üretimi üzerinde çalıştığını duyurmasının akabinde geldi. Bu bilgiler, Codename Red’ın franchise’ın tarihindeki en büyük gişe rekortmeni olabileceğini düşündürüyor. Yeni AC oyununun çıkışıyla birlikte 2024, Assassin’s Creed hayranları için epeyce heyecan verici bir yıl olacak üzere görünüyor. Lakin, resmi bir çıkış tarihi şimdi duyurulmadığı için tüm bu bilgilerin şimdilik bir spekülasyon olduğunu unutmamalıyız. Ubisoft’un ilerleyen devirlerde daha fazla ayrıntısı bizimle paylaşacağını biliyoruz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar