Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaMobilAvrupa, Xiaomi 13T’nin özel bir varyantını alabilir

Avrupa, Xiaomi 13T’nin özel bir varyantını alabilir

Xiaomi’nin yeni telefonu 13T serisi hakkında bir müddettir duyumlar alıyorduk. Lakin bu duyumlar ortasında en dikkat alımlı olanı, Xiaomi 13T modelinin bölgeye nazaran değişiklik gösterebileceği ile ilgiliydi.

Xiaomi 13T serisine dair birinci görsellerde, yalnızca pro modelinde Leica markasının ismini görmüştük. Lakin son gelen duyumlara nazaran, bu markanın ismi hem Xiaomi 13T hem de Xiaomi 13T Pro modellerinde yer alıyor. Duyumcu hesaplarından gelen bilgilere nazaran bu özellik, bilhassa Avrupa için tasarlanmış bir modelde olacak.

Peki, Avrupa dışındaki bölgelerde bu markanın ismi olmayacak mı? Bu sorunun yanıtı, bu bölgelerde satılan Xiaomi 13T‘nin, Leica ile ilişkilendirilmiş özelliklere, örneğin renk sürece ve filtreler üzere, sahip olmayacağı istikametinde. Lakin kamera donanımının tüm bölgelerde birebir olacağını belirtelim. Telefonun, öne bakan kısmında 20MP bir kamera ile geleceği, art tarafında ise OIS takviyeli 50MP ana kamera, 50MP 2x optik yakınlaştırmalı lens ve 12MP ultra geniş açılı kamera olacağı sav ediliyor.

Avrupa, Xiaomi 13T’nin özel bir varyantını alabilir

Ancak bu bilgilerin yanı sıra, en değişik nokta standart Xiaomi 13T modelinin bölgeye mahsus özelliklerle sunulabileceği. Avrupa’da satılacak olan bu modelde, Leica’nın renk sürece teknolojisi ve filtrelerinin yer alacağı, öteki bölgelerde ise bu özelliklerin olmayacağı iddia ediliyor. Fakat bu bölgelerde satılan Xiaomi 13T modellerinin kamera donanımı, tüm dünyada satılan modellerle birebir olacak. Yani kamera donanımı açısından bir farklılık beklenmiyor.

Sonuç olarak, Xiaomi’nin 13T serisi hakkında şu ana kadar aldığımız duyumlar epey değişik ve heyecan verici. Bilhassa bölgeye mahsus olarak farklılık gösterecek olan Xiaomi 13T modeli, bu yılın en merak edilen telefonlarından biri olmaya aday. Fakat bu bilgilerin tamamının doğruluk hissesini görmek için resmi açıklamanın yapılmasını beklememiz gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar