Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi artık de akıllı buzdolabı geliştirdi! Pekala sırada ne var?

Xiaomi artık de akıllı buzdolabı geliştirdi! Pekala sırada ne var?

Xiaomi, son teknolojik olağanüstüsü olan Xiaomi Mijia Triple-Door Refrigerator 303L Ice-Making Edition Pro’yu kitle fonlama kampanyası ile tanıttı. Bugün saat 10.00’da başlayan bu kampanya, 27 Eylül’e kadar devam edecek. Buzdolabı, 2399 yuan (yaklaşık 329 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Özellikle dikkat çeken bir özellik, süratli buz yapma yeteneğidir. Buzdolabı, yalnızca 80 dakika içinde yaklaşık 900 gram buz üretebilmektedir. Bu özellik, soğuk içeceklerden hoşlanan kullanıcılar için hayli kullanışlıdır. Boyutlarına gelirsek; 60cm genişlik, 65cm derinlikte olan bu eser, 303L kapasite sunarak hayli yer tasarruflu bir yapıya sahiptir.

Bu model, 360° hava soğutma sistemine sahip olup, eşit derecede soğutma sağlamaktadır. Böylelikle donma oluşumunun önüne geçilmiştir. Kullanıcılara, -18 ile 5°C ortasında değişen 24 farklı sıcaklık ayarlama düzeyi sunmaktadır. Bu, çeşitli saklama gereksinimleri için epey uygundur.

Xiaomi artık de akıllı buzdolabı geliştirdi! Pekala sırada ne var?

Ayrıca, Panasonic dönüştürücü kompresör ve dönüştürücü fanın yanı sıra 5 sıcaklık sensörü sayesinde, bir günde yaklaşık 10 kilogram eti dondurabilme kapasitesine sahiptir. Dahası, buzdolabının iç kısmında, bakteri oluşumunu engelleyen gümüş iyon aygıtı yer almaktadır.

Teknolojik özellikleriyle ön plana çıkan Xiaomi Mijia, birebir vakitte akıllı özelliklere de sahip. Kullanıcılar, bu buzdolabını Xiaomi Home uygulamasına bağlayarak modunu ve sıcaklığını denetim edebilirler. Hatta buz yapma işlevini uzaktan da aktive edebilirler. Xiao Ai Asistanı aracılığıyla sesli komutları kullanarak sıcaklık ayarlamaları ve mod değişiklikleri yapabilirler.

Sonuç olarak, Xiaomi’nin bu yeni buzdolabı modeli, hem işlevsel hem de teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor. Kullanıcılarına sunduğu bu avantajlarla, konutlarda yeni bir devrin kapılarını aralayacağa benziyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar