Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOyunBir artırım da GeForce Now'a geliyor!

Bir artırım da GeForce Now’a geliyor!

Şirket, “bazı bölgelerde artan operasyonel maliyetleri hesaba katmak için” Kanada ve Avrupa’da GeForce Now abonelik fiyatlarını artırdı. Kesin olarak söylemek gerekirse, CAD, GBP, EUR, SEK, NOK, DKK, CZK yahut PLN cinsinden ödeme yapıyorsanız, önümüzdeki ay fiyat artışlarıyla müsabakayı bekleyebilirsiniz. Örneğin Kanada’da 10 ABD doları fiyatındaki Priority katmanının maliyeti aylık 14 ABD doları. Bu ortada, RTX 4080 GPU’lara, 240 fps oynanışa ve donanım tabanlı ışın izleme için tam takviyeye sahip sunuculara erişmenizi sağlayan Ultimate katmanının maliyeti ayda 26 dolardan 6 dolar daha fazla olacak.

Birleşik Krallık’taysanız, UItimate katmanı için 2 pound daha fazla ödemeniz gerekecek. Şayet Euro cinsinden ödeme yapıyorsanız, bu da ek olarak 2 Euro olacak.

Bir artırım da GeForce Now’a geliyor!

Gördüğünüz üzere eklemeniz gereken ölçü bölgenize bağlı fakat hizmetin mevcut fiyatını önümüzdeki yarı yıl için sabit tutmanın bir yolu var: 1 Kasım’dan evvel 6 aylık üyelik için ödeme yapmanız kâfi. Yeni fiyatlar önümüzdeki ay yürürlüğe girdiğinde 6 aylık Ultimate üyeliği Kanada’da 40 dolar, İngiltere’de ise 20 sterlin daha fazlaya mal olacak.

Ayrıca önümüzdeki birkaç hafta içinde mevcut fiyatlarından üyelik armağan kartları satın alabilirsiniz. NVIDIA, armağan kartı fiyatlandırmasını da 1 Kasım’dan sonra ayarlayacağını lakin bundan evvel satın alınan kartları daha sonraki bir tarihte kullanılsalar bile kabul edeceğini açıkladı. Hizmete erken girdiyseniz ve “Kurucu” üyeyseniz endişelenmeyin; fiyat artışları sizin için geçerli değil ve mevcut tarifelerinizi ödemeye devam edebileceksiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar