Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOyunBu Android Oyunu, Akıllı Bir Seks Oyuncağının Yardımıyla Oynanıyor!

Bu Android Oyunu, Akıllı Bir Seks Oyuncağının Yardımıyla Oynanıyor!

Geçtiğimiz ekim ayında robotist ve yazılım mühendisi Allison Liemhetcharat, akıllı vibratör ile oynanabilecek bir oyun üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Vücut ısısı ve pelvik basınç gibi biyolojik verileri toplayan Lioness akıllı vibratörü oyuna başarı ile entegre eden Liemhetcharat, oyunun final sürümünü Google Play Store‘da Android kullanıcıları için yayınladı. 

You Are What You Eat ismiyle yayınlanan oyunda, karakteriniz bir damla olarak başlıyor ve yedikleriyle büyüyor, olgunlaşıyor. Oyunda karakterinizi Lioness isimli vibratör üzerinden yönlendiriyorsunuz. Nasıl olduğunu hemen aşağıdaki videoda görebilir, oyunu  ise buradan indirebilirsiniz.

Kaynak:  Chip

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar