Cumartesi, Temmuz 2, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunBungie, Yeni Bir 3. Şahıs Aksiyon Oyunu Geliştiriyor

Bungie, Yeni Bir 3. Şahıs Aksiyon Oyunu Geliştiriyor

The Game Post tarafından tespit edilen yeni bir iş ilanına göre, Bungie bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu için yaratıcı yönetmen arıyor. Şu anda bu ilana Bungie’nin internet sitesinde bulunan kariyer sayfasından ulaşılabiliyor.

GamesRadar+ tarafından aktarılan habere göre, söz konusu iş ilanında oyunun nasıl olabileceğine dair çok az ayrıntı var. Ancak “bölüm tasarımcısı” pozisyonu için yayınlanan başka bir iş ilanı nedeniyle bu yeni oyun projesinin, bir şekilde Destiny 2 ile bağlantılı olmasının son derece olası olduğu ifade edilmiş.

İş ilanının gereksinimler bölümünde belirtildiği kadarıyla, bu yeni oyun Destiny 2’deki gibi PvP öğelerini içerecek. Bununla birlikte belirtilene göre, bu iş ilanına başvuracak olan adayların karakter odaklı üçüncü şahıs aksiyon oyunları (platform, izometrik vb.) üzerinde çalışma deneyiminin olması gerekiyor.

Bungie, Destiny 2’den sonraki planları ya da Destiny 2 ile birlikte neler yapabileceklerine dair planlarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Bununla birlikte geliştiricinin PlayStation tarafından satın alınmasının ardından şirketin planlarında değişiklik olmuş olabilir. Bu satın alma ilk olarak duyurulduğunda, PlayStation Başkanı Jim Ryan, Bungie’yi satın almalarının en büyük nedeni olarak stüdyonun canlı servis oyunları alanındaki uzmanlığını göstermişti.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar