Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaİnternetCan Gürses, Yeni YouTube Kanalını Duyurdu

Can Gürses, Yeni YouTube Kanalını Duyurdu

Söz konusu bilim olduğunda YouTube’da karşımıza çıkan içeriklerin çok büyük kısmının İngilizce olduğunu fark etmişsinizdir. Böyle bir mecrada Türkçe ve ‘güvenilir’ popüler bilim içerikleri arayanlar için artık bir yeni seçenek daha var.

Uzun süredir ‘Çocuklar İçin Oyunlarla Matematik‘ atölyesi ile çocuklara bilim ve matematiği sevdirmek için çalışan Can Gürses, şimdi YouTube’da ve bu kez her yaştan izleyiciler için popüler bilim içerikleri üretecek.

‘Bu Ne Bilimsizliktir’ ilk videosu ile 8 Ocak’ta yayına başlayacak:

Can Gürses’in bugün Twitter hesabında yaptığı bir paylaşım ile duyurulan yeni YouTube kanalı, kısa bir tanıtım videosuyla mecraya giriş yaptı. Kanalın ilk ‘bilim videosu’ ise 8 Aralık tarihinde yayında olacak.

Tanıtım videosunda bahsedilen başlıklara bakacak olursak, Bu Ne Bilimsizliktir kanalında geniş bir içerik çeşitliliği izleyicileri bekliyor. Bilimi herkes için anlaşılır kılmaya çalışmanın ne kadar önemli ve değerli olduğunu biliyoruz; Can Gürses’e ve YouTube çalışmalarını birlikte yürüttüğü Matematik ve Matematik Mühendisliği Topluluğu’na başarılar ve bol abone diliyoruz.

Kanalın tanışma videosuna göz atmak isterseniz:

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

1 YORUM

  1. Bakır hurda fiyatları her geçen gün değişmektedir. Hurdacılığın ne olduğu ve ne şekil de yapıldığı merak edilen konular arasın da yer almaktadır. Bizler bakır gibi pek çok maddeye sahip olan hurdayı toplayarak geri dönüşüm imkânı sağlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar