Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaDonanımDaha akıcı oyun tecrübesi için Monster A24 V1.1 monitör ile tanışın

Daha akıcı oyun tecrübesi için Monster A24 V1.1 monitör ile tanışın

Türkiye’de oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen birinci marka olan ve etraf üniteleri eser ailesini her geçen gün geliştiren Monster Notebook, eser gamını Aryond A24 V1.1 oyuncu monitörüyle genişletti. Aryond serisinin üçüncü üyesi olarak oyun tutkunlarıyla buluşan Aryond A24 V1.1; 24 inç çerçevesiz flat ekranı, 144 Hz ekran yenileme suratı, 1 Ms reaksiyon müddeti, FAST IPS paneli,1920×1080 FHD çözünürlüğü, HDR10 ve MPRT teknolojileri sayesinde rekabetçi oyunlarda taktiksel avantaj sağlıyor.

Hızlı, net ve akıcı oyun tecrübesini yeni kahramanı

Diğer panel tiplerine nazaran daha gerçekçi renk seçenekleri sunan ve gecikmeyi kıymetli ölçüde azaltan Fast IPS panele sahip Aryond A24 ile en süratli oyun anları ve görüntüler hiç olmadığı kadar net hale geliyor. 1ms reaksiyon müddeti, Full HD çözünürlüğü ve HDR10 takviyesi Aryond A24’ü süratte olduğu kadar renk doygunluğu konusunda da ön plana çıkarırken; 1ms reaksiyon müddetiyle MOBA, FPS ve spor oyunlarında net ve akıcı bir manzara tecrübesi sunuyor. Fast IPS sayesinde oyunculara hiçbir ayrıntısı kaçırmadan rekabette üstünlük imkânı veren Aryond A24, 144Hz yenileme suratı, GPU’nun ürettiği kare sayısıyla kendisini eşleyen G-Sync ve FreeSync takviyesiyle akıcı bir oyun tecrübesinin yeni kahramanı olarak konumlanıyor.

İstediğin yükseklik, istediğin açı

A24 V1.1’i rakiplerinden ayıran bir öbür kıymetli özelliği ise hem asansör hem de pivot özelliklerinin bulunması. Bu da bilhassa FPS oyuncularının istedikleri yükseklik ve açı ayarlarını çarçabuk yapabilmelerine imkan verirken; IPS panellerin öteki panel tiplerine nazaran daha geniş görüş açısı sunması, ekrana yandan yahut dikey bakıldığında manzara kalitesinin bozulmamasını sağlıyor.

Aryond A24’ün 24 inç ince çerçeveli ekranı bilhassa küçük ya da sıkışık masalar için ülkü. Ayrıyeten monitörün 2 watt gücündeki 2 adet dahili hoparlörü, oyuncuları harici hoparlöre gereksinim duymadan varlıklı bir ses tecrübesinin merkezine bırakıyor. Oyun konsollarıyla ve bilgisayarlar ile uyumlu olan Aryond A24’ün dinamik değişen RGB aydınlatması da galibiyetleri estetik ışık oyunlarıyla pekiştiriyor.

Dijital mağazadan takviye, Monster Express ile birebir gün teslimat

Aryond A24 V1.1 satın alımlarında Monster Notebook web sitesi üzerinden Dijital Mağaza dayanağı alınabiliyor. Satın alımlarda Monster Express ile İstanbul’da sonraki gün teslimat hizmetinden faydalanılabiliyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar