Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaDonanımDev marka klasik erkek saatinin fiyatını düşürdü! 1300 TL’lik saat 120TL’ye satılıyor!

Dev marka klasik erkek saatinin fiyatını düşürdü! 1300 TL’lik saat 120TL’ye satılıyor!

Erkekler için en vazgeçilmez aksesuarlardan birisi de klasik saatler diyebiliriz. Her ne kadar son dönemde akıllı saatlere olan ilgi artmış olsa da hala pek çok kişi klasik saat alışkanlığından vazgeçmiş değil. Elbette şunu da kabul etmek gerekiyor. Hali hazırda hiçbir akıllı saat, klasik saatin ağırlığını taşıyamıyor. Bu da klasik saatleri vazgeçilmez yapıyor.

İyi, gösterişli bir klasik saat almak istediğinizde 1000 TL ya da üzeri bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor. Fakat doğru zamanı kollar ve sunulan indirim fırsatlarını kaçırmazsanız 1000 TL’lik saati onda bir fiyatına da satın almanız mümkün olacaktır.

Dev marka klasik erkek saatinin fiyatını düşürdü! 1300 TL’lik saat 120TL’ye satılıyor!

Malum pek çok marka seri sonu ürünlerinde önemli indirimler gerçekleştiriyor. Bu ürünlerden kısıtlı sayıda kaldığı için, elde kalan seri sonu saatler uygun fiyatlardan satılıyor.

Hali hazırda Spectrum ve Spolo markalarında da benzer indirimler mevcut. Yani çok daha pahalıya satılan saatleri hali hazırda oldukça uygun fiyatlardan satın alabiliyorsunuz. Elbette bu ürünlerin hayli sınırlı sayıda olduğunu belirtelim. Yani siz linke tıkladığınız ürünler çoktan tükenmiş olabilir.

Dilerseniz Spectrum ve Spolo marka gözlüklerin indirimli ürünlerinin yer aldığı satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar