Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaİnternetDevasa indirimler: Steam’de 2.810 TL kıymetindeki oyun paketi 199 TL

Devasa indirimler: Steam’de 2.810 TL kıymetindeki oyun paketi 199 TL

Ulaş Utku Bozdoğan: Devasa Indirimler: Steam’de 2.810 Tl Kıymetindeki Oyun Paketi 199 Tl 1 Steam’de vakit zaman oyun paketlerin önemli indirimler olabiliyor. Bunların son örneği ise oyun dünyasının dev firması Electronic Arts’ın EA Racing Mega Collection paketi oldu. İsminden da anlaşılacağı üzere bu paketin içerisinde yarış oyunları bulunuyor. Paketi cazip kılan şey ise şimdiki Need for Speed oyunlarını barındırıyor olması.

2.810 TL yerine 199 TL

Ulaş Utku Bozdoğan: Devasa Indirimler: Steam’de 2.810 Tl Kıymetindeki Oyun Paketi 199 Tl 3 EA Racing Mega Collection paketinin içerisinde Ghost Games, Stellar Entertainment Limited, Criterion Games ve Codemasters üzere stüdyolar tarafından geliştirilen oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar ise Need for Speed, DiRT ve GRID serilerine ilişkin olan Need for Speed Heat, Need for Speed Payback, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, Need for Speed Unbound ve DIRT 5’ten oluşuyor.

Bu oyun paketinin toplam fiyatı 2.810 TL yapıyor. Lakin Steam’de an itibariyle EA Racing Mega Collection paketinin fiyatı yüzde 93 indirimle 199 TL düzeyinde bulunuyor. Bilindiği üzere Need for Speed Unbound, serinin çıkan son oyunuydu ve genel olarak oyun dünyası bu üretimi beğenmişti. Bunun dışında Payback ve Heat sürümleri de yeniden evvelki yeni sürümler ortasında bulunuyor. NFS serisinin yanında DIRT 5 ile off-road, Grid Legends ile de pistlerde gayret edebilirsiniz. 

Bu paketin dışında Dead Space Collection, EA Sci-Fi Collection, Bioware Mega Collection ve Battlefield Collection paketlerinde de büyük indirimler kelam konusu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Devasa Indirimler: Steam’de 2.810 Tl Kıymetindeki Oyun Paketi 199 Tl 5 Dead Space Collection içerisinde Dead Space (2008), Dead Space 2 ve Dead Space 3 bulunuyor. Bu paket yüzde 83 indirim ile 387 TL yerine 64 TL. Bu ortada “remake” sürümün bu pakete dahil olmadığını belirtelim. EA Sci-Fi Collection içerisinde ise üstteki oyunlara ek olarak Mass Effect Legendary Edition bulunuyor. Paketin fiyatı ise 986 TL yerine 83 TL. Bioware Mega Collection paketine baktığımızda Dragon Age: Origins – Ultimate Edition, Dragon Age Inquisition, Mass Effect: Andromeda Deluxe, Mass Effect Legendary Edition ve Dragon Age II Ultimate Edition oyunlarını görüyoruz. Toplamda 1.577 TL olan bu paketin fiyatı ise 172 TL. Son olarak ise Battlefield Collection paketi bulunuyor ve bunun içerisinde Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield V yer alıyor. Bu koleksiyonun fiyatı ise 1059 TL yerine 201 TL.
  • EA Racing Mega Collection: 2810 TL – 199 TL 
  • Dead Space Collection: 387 TL – 64 TL
  • EA Sci-Fi Collection: 986 TL – 83 TL 
  • Bioware Mega Collection:1577 TL – 172 TL 
  • Battlefield Collection: 1059 TL – 201 TL 
Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar