Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaDonanımDreame'nin yeni S10 Pro Ultra robot süpürgesi tanıtıldı

Dreame’nin yeni S10 Pro Ultra robot süpürgesi tanıtıldı

Dreame, Çin pazarına yeni eseri S10 Pro Ultra “ultra ince gömülü versiyon” süpürge ve paspas robotunu sundu. JD.com üzerinden satışa çıkan bu eser, 4999 yuan ($699) fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Bu robotun öne çıkan özelliklerine daha yakından bakalım.

Dreame S10 Pro Ultra Süpürge ve Paspas Robotu, konutunuzun dekoruna ahenk sağlaması için tasarlanmış 10 cm kalınlığındaki ince gövdesiyle dikkat çekiyor. Robotun hedefi, konutunuzda dikkat çekmeden yer almak. Robotun ultra ince tasarımı, çok taraflı, hepsi bir ortada bir baz istasyonu ile tamamlanıyor. Bu istasyon, ultra kompakt ve yerden tasarruflu olup, çeşitli konut tarzları ve ortamlarına ahenk sağlayacak biçimde birden fazla montaj prosedürü sunuyor.

Dreame S10 Pro Ultra, ileri seviye özelliklerle dolu. 8000Pa emiş gücüyle birçok piyasadaki modeli geride bırakan robot, bilhassa sıkıntı ulaşılabilen yerlerde daha tesirli paklık sağlamak için insan hareketlerini taklit eden TÜV Rheinland tarafından sertifikalı 3.0 versiyon biomimetik robotik kola sahip.

Dreame’nin yeni S10 Pro Ultra robot süpürgesi tanıtıldı

Ayrıca, robot inatçı lekelerle başa çıkmak için 60°C sıcak su paspas özelliği ve otomatik kendini temizleme sistemini sunuyor. Keskin sensör teknolojisi, LDS yüksek hassasiyetli lazer radar ve çift sınır 3D yapılandırılmış ışığı içeriyor. Bu özellikler, Dreame’nin kendi geliştirdiği Al Sage algoritması ile desteklenerek, hassas mani algılama ve verimli paklık yol planlaması sağlıyor.

Robot, güçlü 8000Pa emiş için Turbo Force 4 iç fan dizaynına ve fırçada saç karışmasını önlemek için yenilikçi bir anti-karışma silindir fırçaya sahip. Bu fırça, havacılık dereceli paslanmaz çelik bıçaklar kullanarak sık sık paklık muhtaçlığını azaltıyor.

Dreame, 2 Ocak 2024’te Hindistan’da üç yeni mesken paklık eserini piyasaya sürecek: güçlü emiş ve haritalama özelliklerine sahip Dreame F9 Pro robot süpürge, sert taban paklığı için büyük su tankına sahip Dreame H12 Core kablosuz süpürge ve güçlü emiş ve çok istikametli paklık seçeneklerine sahip Dreame U10 kablosuz süpürge.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar