Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaDonanımDünyanın En Prestijli Turnuvası "FIFAe Nations Cup 2023" Başlıyor: eMilli Futbol Takımımız,...

Dünyanın En Prestijli Turnuvası “FIFAe Nations Cup 2023” Başlıyor: eMilli Futbol Takımımız, Bugün İlk Maçına Çıkıyor!

FIFA’nın en prestijli turnuvalarından biri olarak bilinen FIFAe Nations Cup 2023’te eMilli Futbol Takımımız, bugün akşam saat 20.00’da ilk maçına çıkıyor. Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen turnuvada millilerimiz sırasıyla; Avustralya, İspanya, Brezilya, Portekiz ve Singapur ile mücadele edecek. 

İlk maçlarında bugün Avustralya ile karşılacak olan eMilli Futbol Takımımızın kadrosunda, Red Bull sporcusu İsmail “Isopowerr” Yerinde de bulunuyor. 

Türkiye, FIFAe Nations Cup 2023’teki ilk maçına bugün çıkıyor!

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyanın En Prestijli Turnuvası &Quot;Fifae Nations Cup 2023&Quot; Başlıyor: Emilli Futbol Takımımız, Bugün İlk Maçına Çıkıyor! 1

FIFA’nın en prestijli turnuvalarından biri olan FIFAe Nations Cup 2023 bugün başlıyor. 11 – 14 Temmuz tarihleri arasında sürecek olan turnuvada, eMilli Futbol Takımımız bu akşam saat 20.00’da ilk maçlarında Avustralya’nın karşısına çıkıyor.

Turnuvada C Grubu’nda yer alan eMilli Futbol Takımının kadrosunda; Mert “iMertAL” Altıntop, Berk “Berkije” Turan, Kaan “KTzn_91” Tüzün,Emirhan “aniva7” Erdem, Selim Mert “SMG” Gülerve Red Bull sporcusu İsmail “Isopowerr” Yerinde bulunuyor.

FIFA ve EA tarafından organize edilen en prestijli üç ligin sonuncusu olan ve yıl boyunca liglerde 24 ülke arasından en iyi performans gösteren ülkenin seçileceği FIFAe Nations Cup, 1 milyon dolarlık ödül havuzu sunuyor. 

Turnuvalar sonucunda kazanan takım 300 bin dolar, ikinci takım 150 bin dolar, üçüncü ve dördüncü sırada yer alan takımlar ise 75 bin dolarlık ödülün sahibi olacak. 

FIFAe Nations Cup 2023 nereden izlenir?

Ulaş Utku Bozdoğan: Dünyanın En Prestijli Turnuvası &Quot;Fifae Nations Cup 2023&Quot; Başlıyor: Emilli Futbol Takımımız, Bugün İlk Maçına Çıkıyor! 3

FIFAe tarafından alınan lisans ile birlikte eMilli Futbol Takımımızın maçlarının tamamını futbol yayıncısı Ege Arseven’in Twitch kanalı üzerinden izleyebilirsiniz. 

Bunun yanında maçları; EA Sports FIFA esports resmi Youtube kanalı üzerinden canlı olarak da takip edebilirsiniz. 

Turnuvalar:

11 Temmuz

  • 20.00: Türkiye-Avustralya
  • 20.25: Türkiye-İspanya
  • 20.50: Türkiye-Brezilya
  • 21.35: Türkiye-Singapur
  • 22.00: Türkiye-Portekiz

12 Temmuz

  • 20.00: Türkiye-Avustralya
  • 20.25: Türkiye-İspanya
  • 20.50: Türkiye-Brezilya
  • 21.35: Türkiye-Singapur
  • 22.00: Türkiye-Portekiz

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar