Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaOyunEA Sports FC 24 çıkış tarihi ve fiyatı muhakkak oldu

EA Sports FC 24 çıkış tarihi ve fiyatı muhakkak oldu

EA Sports ve FIFA ortasındaki lisans muahedesinin sona ermesi, futbol oyunu severler ortasında büyük bir heyecan yarattı. EA Sports, yeni futbol oyununun ismini değiştirme kararı alarak, merakla beklenen oyunu EA Sports FC 24 olarak duyurdu. Oyunun çıkış tarihi ise PlayStation, Xbox ve Windows için 29 Eylül 2023 olarak belirlendi. Futbolseverler, bu tarihten itibaren oyunun keyfini çıkarabilecekler.

EA Sports FC 24 çıkış tarihi ve fiyatı belirli oldu

EA Sports, FIFA serisiyle uzun yıllardır futbol oyunlarının başkan ismi olmuştu. Lakin lisans mutabakatının sona ermesiyle birlikte şirket, yeni bir adım atma gereği duydu ve oyunun ismini değiştirme kararı aldı. Yeni oyunun ismi EA Sports FC 24 olarak belirlendi. Bu değişiklik, oyunun bağımsız bir futbol oyunu olarak piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

EA Sports FC 24, 29 Eylül 2023 tarihinde futbolseverlerle buluşacak. Oyun, PlayStation, Xbox ve Windows platformlarında oynanabilecek. Bu tarih, futbol oyunu severler tarafından heyecanla beklenen bir gün olacak. Oyun severler, EA Sports FC 24’ün geliştirilmiş grafikleri, oynanış dinamikleri ve yenilikçi özellikleriyle futbol tecrübesini tam manasıyla yaşayabilecekler.

EA Sports FC 24’ün fiyatlandırması da belirlendi. Windows için Standart Edition, 1.199 TL’lik bir fiyatla oyunculara sunulacak. Fakat, Ultimate Edition olarak isimlendirilen versiyonu tercih edecek olan oyuncular, 1.699 TL’lik bir bedel ödemek zorunda kalacaklar. PlayStation ve Xbox konsollarındaki fiyatlar ise biraz daha yüksek olacak. PlayStation ve Xbox kullanıcıları, Standart Edition için 1.399 TL, Ultimate Edition için ise 1.999 TL ödeyerek EA Sports FC 24’e sahip olabilecekler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar