Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunEA Sports FC 24 çıktığı üzere rekor kırdı!

EA Sports FC 24 çıktığı üzere rekor kırdı!

Sony, Eylül ayının en çok indirilen PlayStation 5 oyunlarını açıkladı ve listenin başında EA Sports’un futbol simulasyon oyunu FC 24 bulunuyor. Her yıl heyecanla beklenen FIFA serisi, bu yıl da FC 24 ismiyle ilgi görmüş üzere görünüyor. Fakat, en çok indirilen oyunlar listesinde EA FC 24’nün muvaffakiyetinin yanı sıra öbür oyunların da dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Listede ikinci sırayı Baldur’s Gate 3 alıyor. Bu, rol yapma oyunu tutkunlarının uzun vakittir beklediği bir oyundu ve bu başarılı lansmanıyla oyuncuların beklentilerini karşıladığı görülüyor.

Üçüncü sırada NBA 2K24 yer alıyor. NBA 2K serisi, basketbol oyunu sevenler ortasında epeyce tanınan ve bu yılın sürümü de oyuncular tarafından ilgiyle karşılandı.

EA Sports FC 24 çıktığı üzere rekor kırdı!

Listenin dördüncü sırasında The Crew Motorfest bulunuyor. Bu, yarış oyunları tutkunları için ülkü bir seçenek olabilir, zira oyunda geniş bir araç yelpazesi ve çeşitli yarış modları bulunuyor.

Beşinci sıradaysa Mortal Kombat 1 yer alıyor. Bu, dövüş oyunlarının klasiklerinden biri olan Mortal Kombat serisinin tekrar canlandırılmış bir versiyonu. Kanlı dövüş sahneleri ve çeşitli karakterlerle oyuncular ortasında popülerlik kazanmış durumda.

Listenin son sırasında ise Grand Theft Auto V 6 bulunuyor. GTA serisinin hayranları, bu oyunun yeni sürümünü uzun vakittir bekliyorlar, fakat bu listede eski sürümün hala büyük bir oyuncu kitlesi olduğunu gösteriyor.

Eylül ayında en çok indirilen PlayStation 5 oyunları listesi, farklı tiplerdeki oyunların oyuncular ortasında geniş bir çekirdek kitlesi olduğunu gösteriyor. Bu oyunlar, PlayStation 5 kullanıcıları ortasında büyük ilgi uyandırmış üzere görünüyor ve bu trendin gelecek aylarda da devam etmesi bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar