Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilNe yaptın Apple? iPhone 15 artık de Wi-Fi ağlarına bağlanmıyor!

Ne yaptın Apple? iPhone 15 artık de Wi-Fi ağlarına bağlanmıyor!

Apple’ın iPhone 15 serisi için yayınladığı iOS 17.0.3 güncellemesi, çok ısınma problemini çözme emeli güderken, kullanıcıları yeni bir sıkıntıyla karşı karşıya bıraktı. Pek çok iPhone 15 kullanıcısı, güncelleme sonrasında Wi-Fi ağlarına bağlanma sorunu yaşadıklarını bildiriyorlar. Bu sorun, kullanıcıların aygıtlarını internete bağlama ve günlük vazifelerini gerçekleştirme yeteneklerini önemli biçimde etkiliyor.

Ne yaptın Apple? iPhone 15 artık de Wi-Fi ağlarına bağlanmıyor!

iOS 17.0.3 güncellemesi, bilhassa iPhone 15 ailesinin çok ısınma sıkıntısına tahlil getirmesi bekleniyordu. Lakin güncelleme sonrasında ortaya çıkan Wi-Fi irtibat sorunu, kullanıcıları rahatsız eden yeni bir soruna dönüştü.

Kullanıcılar, Wi-Fi bağlantısı sağlanamadığı için internete erişimde zorluk yaşadıklarını ve uygulama indirme, web tarama ve öteki çevrimiçi aktivitelerde sıkıntılar yaşadıklarını belirtiyorlar. Ayrıyeten, bu sorunun sadece makul Wi-Fi ağlarında değil, farklı ağlarda da ortaya çıktığı bildiriliyor, bu da sorunun aygıt spesifik olmadığını gösteriyor.

Apple, iOS güncellemelerini yayınlarken ekseriyetle yanılgıları düzeltmeyi ve güvenliği artırmayı gayeler. Fakat her güncellemeyle yeni sıkıntıların ortaya çıkması, kullanıcılar ortasında hayal kırıklığı yaratıyor ve aygıtlarının güncellemeleri yüklemelerini tereddüt ettirebiliyor.

Apple, şu an için bu meseleyle ilgili resmi bir açıklama yapmış değil. Lakin sorunun yaygınlaşması durumunda, şirketin bir sonraki güncellemeyle bu sorunu düzeltmesi bekleniyor. Kullanıcılar, problemleri Apple’a bildirerek ve aygıtlarını şimdiki tutarak sorunun tahliline katkıda bulunabilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar