Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaOyunEA Sports FC 24'ün Kariyer Modunda Ballon d'Or Töreni de Yer Alacak!

EA Sports FC 24’ün Kariyer Modunda Ballon d’Or Töreni de Yer Alacak!

Uzun yıllardır devam eden ikonik FIFA oyunları, Electronic Arts ve FIFA arasındaki anlaşmanın bitmesinin ardından sona erdi. 29 Eylül’de çıkacak EA Sports FC 24, bu değişimin ardından gelen ilk oyun olacak ve yeni bir çağı başlatacak.

EA Sports FC 24’ün çıkışına 2 aydan az bir süre kalmışken oyundan bilgiler devam ediyor. Electronic Arts, şimdi de oyunda yer alacak “Kariyer” moduyla ilgili önemli bir bilgi paylaştı.

Ballon d’Or töreni kariyer moduna geliyor!

Oyunseverlerin çok sevdiği “Kariyer” modunda her zaman ana hedef takımı galibiyete ulaştırmak olmuştur; ancak futbol dünyasının en prestijli ödüllerinden Ballon d’Or’un eksikliği de hissedilmiştir. Şimdi yapılan açıklama, oyuncuların beklediğinin nihayet gerçekleşeceğini gösteriyor.

EA Sports FC, oyunun kariyer modunda Ballon d’Or töreninin olacağını açıkladı. Oyuncular, EA Sports FC 24’te törene katılabilecek ve büyük ödülleri kazanabilecek. Bunun, EA Sports futbol oyunlarında bir ilk olduğunu belirtelim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ea Sports Fc 24'Ün Kariyer Modunda Ballon D'Or Töreni De Yer Alacak! 1

İster futbolcu olarak, ister menajer olarak modu oynayın bu ödüle katılabilecek ve ikonik “Altın Top” ödülüne ulaşabileceksiniz. Oyuncu olarak kariyer yaparken direkt ödülü kazanabilme, menajerken ise bir oyuncunuzun ödüle ulaşmasını sağlama şansını elde edebileceksiniz.

Ballon d’Or’un ne olduğunu kısaca açıklayalım. Futbol dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan bu ödül, France Football dergisi tarafından yıllık olarak dünyanın en iyi futbolcusuna veriliyor. Ayrıca, 2018 yılından beri Ballon d’Or Feminin adı altında kadın futbolculara da veriliyor.

EA’in kariyer moduyla ilgili paylaştığı video için;

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar