Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games bu hafta parasız sunulacak olan oyunları açıkladı

Epic Games bu hafta parasız sunulacak olan oyunları açıkladı

Epic Games, her hafta oyun severlere fiyatsız oyunlar sunarak geniş oyuncu kitlesini mutlu ediyor. Bu haftanın sürprizi ise “The Forest Quartet” ve “Out of Line” isimli iki oyunun fiyatsız olarak sunulacak olmasıydı. Fakat, bu iki oyunun, oyun severler tarafından pek tatmin edici bulunmadığı belirtiliyor.

The Forest Quartet, şu an için 76 TL bedelinde bir oyun olarak satılıyor. Aksiyon, macera ve bulmaca çeşitlerini içeren bu oyun, oyunculara güçlü bir keşif ve macera tecrübesi sunuyor. Oyuncular, türlü zorluklarla dolu gizemli bir ormanı keşfederken, hayatta kalmak için stratejiler geliştirmek zorunda kalacaklar.

Epic Games bu hafta parasız sunulacak olan oyunları açıkladı

Out of Line ise 61 TL fiyat etiketine sahip bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Oyuncular, görsel açıdan büyüleyici bir dünyada geçen bu oyunun baş karakteri olan San yoluyla kuvvetli bulmacaları çözmeye ve tehlikeleri aşmaya çalışıyorlar. Oyunun eşsiz sanat usulü ve kıssası, oyunseverlere keyifli bir tecrübe sunmayı hedefliyor.

Her iki oyun da Epic Games Store‘da 28 Eylül’e kadar fiyatsız olarak sunulacak. Bu tarihten sonra bu oyunlara erişmek isteyenler, ilgili oyunları satın almak zorunda kalacaklar. Lakin, bu haftanın fiyatsız oyunlarının oyun severler için ne kadar tatmin edici olduğu, oyuncular ortasında tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Epic Games, fiyatsız oyun kampanyalarıyla her hafta binlerce oyuncuyu çekmeye devam ediyor ve ilerleyen haftalarda daha büyük sürprizler sunmayı planlıyor. Oyun severler ise bu çeşit kampanyaları yakından takip ederek, beğendikleri oyunları fiyatsız olarak edinme fırsatını kaçırmıyorlar.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar