Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games Store'dan 17 fiyatsız oyun armağanı

Epic Games Store’dan 17 fiyatsız oyun armağanı

Epic Games Store, Steam’in en büyük rakibi olarak, kullanıcılarına fiyatsız oyunlar vermeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere, şirket çoklukla her Perşembe bir ya da iki fiyatsız oyun sunuyor, lakin yeni yıl için daha özel bir planları var. 2023 yılına hoş bir veda yapmak ismine, Epic, 4 Ocak’a kadar 17 fiyatsız oyun verecek. Bu gizemli oyunların kimlikleri şimdi bilinmese de, bugünün fiyatsız oyunu Cursed to Golf oldu. İşte ayrıntılar…

Epic Games Store, geçen hafta Destiny 2: Legacy Collection isimli oyunu fiyatsız olarak sundu. Bu oyun, olağanda 59,99 dolar fiyat etiketine sahip. Oyunun önemli bir hayran kitlesi olmasına karşın, oyuncular bu gelişmeden hayal kırıklığına uğradılar. Zira platformda sunulan fiyatsız içerik, beklendiği üzere bir oyun değil, daha çok fiyatlı bir genişleme paketi olarak ortaya çıktı. Maalesef bu hafta da durum değişmedi ve Epic Games’in ikinci fiyatsız oyunu DNF Duel oldu.

Epic Games Store’dan 17 fiyatsız oyun hediyesi

Epic Games’in üçüncü gizemli oyunu Melvor Idle olarak ortaya çıktı. Şayet Melvor Idle hakkında meraklıysanız, bu, bir tost makinesinde bile çalışabilen, RuneScape’ten ilham alan bir idle RPG oyunu. Burada maharetlerinizi geliştiriyor, canavarlarla savaşıyor ve ganimet topluyorsunuz. Üç ardışık hayal kırıklığının akabinde, Epic Games’in dördüncü gizemli oyunu Arka of Rally oldu. Bu oyun değişik bir yarış oyunu, lakin eşsiz grafikleri dışında bilhassa dikkat çeken bir tarafı yok. Ne yazık ki, bu Epic Games Store’dan üst üste dört gün hayal kırıklığı manasına geliyor.

Epic Games Store’daki indie oyunlar döngüsünü kıran beşinci oyun, 25 Aralık’ta çıkan The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oldu. Fakat, bir dizi beğenilen sürprizin akabinde, Epic Games’ten gelen sonraki fiyatsız oyun Human Resource Machine oldu. Maalesef, şirketin 27 Aralık Çarşamba günü verdiği oyun Cursed to Golf oldu. Cursed to Golf, golf ilhamlı bir macera oyunu. Oyuncular, Golf Purgatory’den kurtulup bir Golf Efsanesi olmak için her vuruşun değerli olduğu bir gayrete giriyorlar.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar