Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaOyunEpic Games'in önümüzdeki hafta fiyatsız sunacağı oyun muhakkak oldu

Epic Games’in önümüzdeki hafta fiyatsız sunacağı oyun muhakkak oldu

Epic Games, her hafta fiyatsız oyunlar sunarak oyunseverlere büyük bir hizmet sunmaya devam ediyor. Şirket, bu hafta da fiyatsız oyun kampanyasına devam ediyor ve 12 Ekim ile 19 Ekim tarihleri ​​arasında oyunculara Blazing Sails oyununu ve Q.U.B.E. ULTİMATE BUNDLE paketini fiyatsız olarak sunacak.

Blazing Sails, çok oyunculu bir açık deniz hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir. Oyuncular, korsan gemileriyle çetin denizlerde yarışacak, düşman gemileriyle uğraş edecek ve hazine arayışlarına katılacaklar. Oyun, denizcilik marifetlerinizi test etmenizi ve kadronuzla birlikte kuvvetli deniz maceralarına atılmanızı sağlayacak. Görsel olarak çarpıcı bir denizcilik dünyası sunan Blazing Sails, heyecan verici bir denizcilik tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Epic Games’in önümüzdeki hafta fiyatsız sunacağı oyun muhakkak oldu

Q.U.B.E. ULTİMATE BUNDLE, iki oyuncuyla oynamak için kusursuz bir zeka bulmaca oyunu koleksiyonunu içeriyor. Oyuncular, karmaşık 3D bulmacaları çözmek ve zeka maharetlerini test etmek için bir dizi eldiven kullanacaklar. Oyun, oyuncuların yaratıcılıklarını kullanarak karmaşık yapılardan geçmelerini gerektirir ve bulmacalar giderek zorlaşır, bu da oyunun uzun periyodik cümbüş sunmasını sağlıyor.

Oyuncular, bu oyunları 12 Ekim ile 19 Ekim tarihleri ​​arasında Epic Games Store’dan fiyatsız olarak indirebilecekler. Fiyatsız indirilen oyunlar, kullanıcıların kalıcı olarak sahip olacağı oyunlar olacak. Bu nedenle, oyunseverler bu tarihleri kaçırmamalı ve bu iki oyunu kütüphaneline eklemeliler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar