Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaDonanımEuphoria Dizisinin 25 Yaşındaki Yıldızı Angus Cloud, Evinde Ölü Bulundu

Euphoria Dizisinin 25 Yaşındaki Yıldızı Angus Cloud, Evinde Ölü Bulundu

Son dönemin en popüler dizilerinden Euphoria’da “Fezco” karakterini canlandıran 25 yaşındaki Angus Cloud, hayatını kaybetti. Euphoria ile dünya çapında üne kavuşan oyuncunun ölümü ailesi tarafından duyuruldu.

Angus Cloud’un ölüm nedeni ise henüz açıklanmadı. Cloud, geçtiğimiz hafta babasını kaybetmişti ve ailesinin açıklamasına göre de son zamanlarda “ruhsal sorunlarla boğuşmaktaydı”. Cloud’un evinde ölü bulunduğu paylaşıldı.

Yüksek dozda uyuşturucu şüphesi:

Ulaş Utku Bozdoğan: Euphoria Dizisinin 25 Yaşındaki Yıldızı Angus Cloud, Evinde Ölü Bulundu 1

TMZ, aileye yakın kaynakların kendilerine Angus’un babasının ölümünün ardından şiddetli bir şekilde intihar düşünceleri içinde boğulduğunu söylediğini öne sürdü. Aynı habere göre Oakland polis ve itfaiye departmanları, yerel saat ile sabah 11.30’da Angus’un annesinden acil durum telefonu aldı.

Anne, telefonda oğlunun yüksek doz etkisinde olabileceğini, nabzının olmadığını belirtti. Yetkililer, Angus’un ölüm nedeninin henüz belirlenmediğini açıkladı, soruşturma başlattı.

Angus Cloud’un ölümü üzerine Euphoria dizisinin yayıncısı HBO’dan da açıklama geldi. Şirket, “Angus Cloud’un hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendik. O çok yetenekli bir aktördü ve hem HBO hem de Euphoria ailesinin sevilen bir üyesiydi.” ifadelerini paylaştı.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar