Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımEVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID satışa çıkıyor: Fiyat dorukta

EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID satışa çıkıyor: Fiyat dorukta

Ulaş Utku Bozdoğan: Evga Rtx 3090 Ti Kingpin Hybrid Satışa Çıkıyor: Fiyat Dorukta 1

EVGA markasının kaslı ekran kartlarını bir araya getirdiği KINGPIN serisi en güçlü üyesine kavuşuyor. EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID ekran kartı servet değerinde fiyat etiketi ile geliyor.

EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID özellikleri ve fiyatı

EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID sınırlı üretim olarak tanımlanabilir zira her ev için 1 tane alım hakkı veriliyor. Önceki HYBRID modellerinden farklı olarak hız aşırtmaya yönelik bazı avantajları var.

Bitcoin fiyatındaki düşüş oyunculara yarıyor

16 sa. önce eklendi

Çift 16-pin güç bağlantısı olan ekran kartı 4 adet 8-pin kablo gerektiriyor. Kart üzerinde bir adet OLED ekran verileri takip etmenizi sağlıyor. Tek fanlı soğutma sistemi 360mm radyatöre bağlanmış. Voltaj takip kafalarının yanı sıra BIOS üzerinde normal, hız aşırtma ve LN2 modları yer alıyor.

Bu denli kaslı bir karta nasıl güç vereceğinizi düşünmenize gerek yok. EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID beraberinde SuperNOVA 1600 P2 güç kaynağını da hediye ediyor. Tüm paketin fiyatı 2500$ olarak açıklandı.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID servet değerinde

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar