Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunFC 24 satış rekoru kırdı! Kapış kapış gidiyor!

FC 24 satış rekoru kırdı! Kapış kapış gidiyor!

EA Sports, FIFA ile olan uzun vadeli işbirliğinin sona ermesinin akabinde yeni futbol oyunu FC 24’ü piyasaya sürdü. FIFA serisinin yerini alan bu oyun, kısa müddette büyük ilgi gördü. FC 24, farklı oyun modları, geliştirilmiş grafikler ve oynanabilirlik ile futbol oyunu tutkunlarını cezbetmeyi başardı.

FC 24, piyasaya sürüldüğü birinci haftada büyük bir muvaffakiyet elde etti. Birinci haftasında 11,3 milyon kullanıcı tarafından satın alındı ve EA Sports şirketini sevindiren bir muvaffakiyet elde etti. Oyunun bu kadar kısa müddette bu kadar büyük bir oyuncu kitlesine ulaşması, EA Sports’un futbol oyunlarındaki liderliğini sürdürme isteğini gösteriyor.

Söz konusu oyunun muvaffakiyetinde sunduğu özelliklerin yanı sıra FIFA serisine olan beklentilerin de tesirli olduğu söylenebilir. Futbol oyunları tutkunları, FIFA serisinin yerini alacak yeni bir oyunla ilgili büyük bir merak içindeydi ve FC 24, bu beklentilere cevap verdi.

FC 24 satış rekoru kırdı! Kapış kapış gidiyor!

EA Sports, üretimin muvaffakiyetini gelecekteki futbol oyunları için bir ilham kaynağı olarak görmek istiyor. Şirket, futbol oyunlarının geliştirilmesine ve oyuncu tecrübesini daha da düzgünleştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

FC 24, futbol oyunlarına yeni bir soluk getirirken, futbolseverlerin oyun dünyasındaki ilgisini canlı tutmaya devam ediyor. EA Sports’un yeni futbol oyunlarıyla ne üzere sürprizler yapacağını ve bu alandaki liderliğini sürdürüp sürdüremeyeceğini ise vakit gösterecek. Futbol oyunları tutkunları ise FC 24’ün başarısıyla heyecanla gelecekteki oyunları beklemeye devam ediyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar