Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaOyunFIFA'nın Yerini Alacak EA Sports FC, Premier Lig'le Olan Anlaşmasını Uzattı: Takımlar...

FIFA’nın Yerini Alacak EA Sports FC, Premier Lig’le Olan Anlaşmasını Uzattı: Takımlar Oyunda Gerçek Anlamda Temsil Edilecek!

FIFA devrini bitirecek EA Sports FC 24, 29 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek. Geçtiğimiz günlerde heyecanla beklenen oyundan detaylı bir oynanış fragmanının geldiğini görmüştük. Bugün ise EA Sports, oyunu ilgilendiren yeni bir gelişmeyle karşımıza çıktı.

Dünyanın en büyük futbol liglerinden olan Premier Lig, EA Sports FC’yle anlaşmasını uzattığını duyurdu. Anlaşmanın süresi açıklanmadı; ancak birden fazla yıllık olduğu belirtildi.

Premier Lig takımlarının EA Sports FC’de gerçek anlamda temsil edilmesini sağlayacak ortaklık, topluluk programlarını da kapsıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Fifa'Nın Yerini Alacak Ea Sports Fc, Premier Lig'Le Olan Anlaşmasını Uzattı: Takımlar Oyunda Gerçek Anlamda Temsil Edilecek! 1

Anlaşma, EA’in Premier Lig ile EA Sports FC 24 ve devamında gelecek oyunlarda iş birliği yapabileceği anlamına geliyor. EA Sports FC oyunu, FIFA’dan görevi devralarak alışık olduğumuz şeylere yer vermeye devam edecek.

Uzatılan anlaşmayla birlikte 20 Premier Lig kulübü, oyunda gerçek anlamda temsil edilecek. Bu da her kulübün, oyuncunun, teknik direktörün, formanın, stadyumun ve daha fazlasını yapımda göreceğimiz anlamına geliyor.

Ayrıca Premier Lig, yapılan basın açıklamasında EA Sports ile olan ortaklığın uzun vadeli topluluk programlarını da kapsadığını söylüyor. Bunlar arasında futbol okulu girişimleri, tesisler ve daha fazlası yer alıyor.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar