Pazar, Nisan 2, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunGod of War Ragnarök Çıkış Tarihi Bu Hafta Açıklanabilir

God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Bu Hafta Açıklanabilir

God of War Ragnarök çıkış tarihi hakkında bu zamana kadar birçok sızıntı haberi yapıldı ve yapılmaya da devam ediliyor. Birçok oyunsever tarafından dört gözle beklenen yeni God of War oyununun ne zaman çıkış yapacağı halen bilinmezliğini koruyorken, oyun sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan The Snitch, söz konusu oyun hakkında bazı önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni God of War oyununun çıkış tarihinin bu hafta içerisinde düzenleneceği ön görülen State of Play etkinliğinde boy göstereceğini ifade eden kaynak, bahsi geçen etkinliğin de 30 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşebileceğini belirtti.

Tabi şimdilik Sony cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak oyun sektöründeki birçok güvenilir ismin 30 Haziran 2022 tarihini işaret ettiğini görüyoruz. Bu da Sony’nin 30 Haziran Perşembe günü bir State of Play etkinliği düzenleyeceği iddialarını güçlendiriyor.

Hatırlayacağınız üzere Haziran ayının başlarında yayınlanan raporla beraber yeni God of War oyununun ertelendiği iddia edilmişti. Oyun sektörünün güvenilir isimleri tarafından paylaşılan raporlara göre, yeni God of War oyununun en geç Aralık 2022’ye kadar piyasaya sürüleceği dile getirilmişti.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar