Pazartesi, Eylül 26, 2022
Google search engine
Ana SayfaİnternetGoogle artırım işini güzelce abarttı!

Google artırım işini güzelce abarttı!

Gerek ülkemizde gerekse de dünya genelinde hemen her türden mal ve hizmet fiyatında artış yaşandığı bir gerçek. Bununla birlikte özellikle ülkemizde döviz kuru ve enflasyon etkisi nedeniyle zamsız bir günümüz olmuyor desek yeridir. Tabi yine de bazen öylesine yüksek tutarlı fiyat güncellemeleri görüyoruz ki, o kadar alışmışlığımıza rağmen “yok artık bu da ne” şeklinde tepki vermekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Google tarafından tüm dünya genelinde verilen Google Domains hizmetinde yaşanacağı iddia edilen fiyat güncellemesi de, yine bizlere bu türden bir tepki verdireceğe benziyor. Gelen ilk bilgilere göre, Google Domains servisinde bugüne kadar 75-TL olan yıllık domain ücreti, 29 Temmuz 2022 tarihinden itibaren 195-TL’ye çıkarılacak.

Google zam işini iyice abarttı!

Orana vurduğumuz zaman %150’nin üzerinde bir artışa tekabül eden bu fiyat güncellemesi, son zamanlarda bir ürüne tek kalemde yapılan en yüksek oranlı zam işlemlerinden biri olabilir.

Öte yandan her ne kadar şu an için Google tarafından yapılmış resmi bir açıklama olmasa da, yine de ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyebiliriz. Bu nedenle eğer yakın zamanda Google Domains’de kayıtlı bir domaininizi süresini yenilecekseniz ya da yeni bir domain kaydı yapacaksanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar