Cuma, Aralık 9, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunGotham Knights Oyun Testi, Kısa Bir Müddetliğine Steam’de Gözüktü

Gotham Knights Oyun Testi, Kısa Bir Müddetliğine Steam’de Gözüktü

Gotham Knights için duyurulmamış bir oyun testinin detayları birkaç gün önce Steam’de ortaya çıktı. Merakla beklenen süper kahraman oyunu için henüz onaylanmış bir çıkış tarihi veya bir oyun testinin yolda olduğuna dair resmi bir bilgi olmasa da, oyunun çıkış tarihi tahmin ettiğimizden yakın olabilir.

GamesRadar+ tarafından aktarılan habere göre, SuspiciousTension19 adlı bir kullanıcı tarafından bu konu hakkında paylaşılan bir Reddit gönderisi, otomatik botlar spam olabileceğini düşündüğü için Reddit’ten hızlı bir şekilde silindi. Ancak bu Reddit kullanıcısının belirttiğine göre, uygulamanın ayrıntıları SteamDB platformunda da görülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Gotham Knights Oyun Testi, Kısa Bir Müddetliğine Steam’de Gözüktü 1

PCGamesN adlı oyun sitesi tarafından tespit edildiği kadarıyla, söz konusu oyun testinin Steam’den kaldırılmadan önce en az bir kullanıcı tarafından oynandığı görülüyor. Görünüşe göre, bu oyun testinin dosya boyutu ise 82,5 GB.

Tabii ki, bunun herkese açık olmaması gereken ve sadece dahili test için yapılmış bir kapalı beta olma ihtimali de mevcut. Ya da gerçekten önümüzdeki günlerde yapılacak olan bir beta testinin habercisi de olabilir. Zaten Gotham Knights için bir beta testi yapılacaksa, yakın zaman içerisinde bununla ilgili bir şeyler duymayı bekleyebiliriz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar