Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOyunGTA 6'da Berbere Gitmezseniz, Tıpkı Gerçekteki Gibi Karakterinizin Saçı ve Sakalı Uzayacak

GTA 6’da Berbere Gitmezseniz, Tıpkı Gerçekteki Gibi Karakterinizin Saçı ve Sakalı Uzayacak

Rockstar Games’in geçtiğimiz yıl resmen duyurulduğu GTA 6 için heyecanlı bekleyiş sürerken oyun hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Örneğin geçtiğimiz günlerde Rockstar’ın çatı şirketi Take-Two’nun yaptığı bir açıklama, oyunun 2024’te gelebileceğinin sinyallerini vermişti.

Bugün ise oyun hakkında bir başka iddia ortaya atıldı. GTA 6 hakkındaki paylaşımlarla tanınan “GTA 6 NEWS” isimli X (Twitter) hesabı, oyunda görebileceğimiz bir özelliği paylaştı.

GTA 6, Red Dead Redemption 2’de olduğu gibi dinamik saç uzatmaya sahip olabilir

Ulaş Utku Bozdoğan: Gta 6'Da Berbere Gitmezseniz, Tıpkı Gerçekteki Gibi Karakterinizin Saçı Ve Sakalı Uzayacak 1

Hesabın paylaşımına göre GTA 6, Rockstar’ın bir diğer popüler oyunu Red Dead Redemption’da da gördüğümüz saç uzatma özelliğine sahip olabilir. Bu özellik, karakterin zaman içinde saçını ve sakalının uzamasını sağlıyor.

Bu özellik, GTA 6’da berbere gitmediğimiz sürece karakterimizin saçlarının ve sakalının uzayabileceği anlamına geliyor. Tabii ki dinamik saç uzatma özelliği hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmadığını ve şu anlık tamamen iddia olduğunu vurgulamamız gerek.

GTA 6 için 2 milyar dolar harcadığı söylenen Rockstar’ın böyle bir özellik getirmesi pek şaşırtıcı olmaz. Şirketin bu kadar para harcaması ve oyunu yıllardır geliştirmesi, en gerçekçi deneyimi sunmak istediği anlamına geliyor. Karakterlerin gerçek bir insan gibi saçını uzatmasını sağlayacak bu özelliğin de oyuna daha gerçekçi bir hava katacağını söylemek yanlış olmaz.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar