Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaOyunGTA 6’nın Çalışmalarına Şimdi Tam Olarak Başlanmamış

GTA 6’nın Çalışmalarına Şimdi Tam Olarak Başlanmamış

Rockstar Games, bugüne kadar çıkardığı oyunları, çıkmasına yakın süreye kadar sızdırmamakla alakalı çok sert bir politikaya sahip zira oyunları hakkındaki bilgileri kendileri duyurmadıkça edinemiyoruz. Ancak Rockstar Games’le alakalı duyuruları %99 doğru çıkan bir arkadaş var.

İsmi TezFunz2, kendisi Rockstar Games’e yakınlığıyla biliniyor ve Rockstar oyunlarıyla alakalı söyledikleri çoğunlukla doğru çıkıyor. GTA 6 ile Twitter üzerinde çıkan bir tartışmada TezFunz2, oyunla alakalı önemli bir gelişmeye değindi.

‘Rockstar’ın odağı GTA 6’da değildi’

GTA 6 ile ilgili yapılan bir tartışmada biri, TezFunz2’ye Rockstar’ın GTA Classic Trilogy Remaster ile alakalı çalışıp çalışmadığını, güncelleme yayınlamak ile alakalı bir planlarının olup olmadığı sorusunu yöneltti.

TezFunz2’nin cevabı ise şöyle oldu: “Evet, hala klasik GTA üçlemesi üzerinde bug fix çalışması yapıyorlar ancak çalışmaları yavaşladı çünkü Rockstar, GTA 6 üzerinde yeni yeni tam odak çalışmaya başladı.

Yani Rockstar Games’in GTA 6’yı resmen duyurmasından sonra şirket, GTA 6 üzerinde full odak çalışmamış. Önceliklerini GTA Trilogy Remake güncellemelerine vermişler. Daha yeni yeni GTA 6 üzerinde tam odak çalışmaya başlıyorlarmış.

Sizce Rockstar, GTA 6 üzerindeki çalışmalarını hızlandırmalı mı? Oyuncuların sabrı tükendi mi? Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar