Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaDonanımHuawei, yeni hava temizleme aygıtını tanıttı

Huawei, yeni hava temizleme aygıtını tanıttı

Huawei, Çin pazarında Intelligent Disinfection Air Purifier X5 isminde yeni bir hava temizleme aygıtını tanıttı. Bu model, yüksek voltajlı statik elektrik salarak etkin hava paklığı yapma özelliği ile dünyanın birincilerinden biri olma argümanında. Aygıt, hava müdafaası için nano-elektrik alan etkin öldürme teknolojisini kullanıyor. Uzun müddet ziyanlı mikroorganizmaları faal olarak parçalayabilme yeteneğine sahip olan bu eser, tıpkı vakitte yüksek güçlü toz toplama stratejisi ve sterilizasyon elektrik alanıyla donatılmıştır. Bunun yanı sıra H13 filtre katmanıyla donatılmış olup, çift katmanlı faal sterilizasyon yapısı sunuyor.

X5, virüsler, küf, bakteriler ve ziyanlı casuslarla uğraş edebilmeniz için tasarlanmıştır. Statik elektrik üretme yeteneği sayesinde hücreleri parçalayıp karbonize eder.

Huawei, yeni hava temizleme aygıtını tanıttı

Ayrıca, aygıtın çift formaldehit giderme sistemi sayesinde havadaki formaldehiti tesirli bir formda yakalar ve %99.9 oranında saatte kesimler. Bu, tüm dairenizin havasının taze ve pak kalmasını sağlar. Aygıtın filtre düzeneği epey geniştir ve filtresi 6 kg ağırlığındadır.

Huawei’nin bu hava temizleme aygıtı, Huawei’nin akıllı mesken ekosistemine kolaylıkla entegre edilebilir. Huawei akıllı hoparlörleri ve Xiaoyi akıllı ses denetimini takviyeler. Tıpkı vakitte HarmonyOS 2.0.0 işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla da uyumludur ve bu sayede süratli denetim sağlar. Premium sınıfında olan bu hava temizleyici, 7,499 yuan (yaklaşık 953 dolar) fiyat etiketiyle piyasaya sürülmüştür. Lakin Huawei, sonlu bir müddet için bu eseri 5,999 yuan (yaklaşık 762 dolar) fiyatıyla sunmaktadır.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar