Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilHuawei'den iPad Air'a rakip geliyor: İşte MatePad Air'ın birinci manzaraları

Huawei’den iPad Air’a rakip geliyor: İşte MatePad Air’ın birinci manzaraları

Meral Erden: Huawei'Den Ipad Air'A Rakip Geliyor: İşte Matepad Air'In Birinci Manzaraları 1

Huawei, 18 Mayıs’ta yeni ürünlerini tanıtacağı geniş çaplı bir aktiflik düzenleyecek. Şirketin sahneye çıkaracağı eserlerden biri de MatePad Air olacak. Lansmana kısa bir müddet kala tabletin birinci imajları ve kimi özellikleri internete sızdırıldı.

MatePad Air’ın ismindeki “Air” ibaresi Apple iPad Air ile rekabet edeceğini gösteriyor. Aktarılan bilgilere nazaran aygıt 2.8K çözünürlük, 144 Hz yenileme suratı ve 3:2 en uzunluk oranına sahip 11 inçlik bir ekran taşıyacak. Ayrıyeten 6.4 mm kalınlığında ve 508 gram yükünde bir gövdeyle gelecek.

Meral Erden: Huawei'Den Ipad Air'A Rakip Geliyor: İşte Matepad Air'In Birinci Manzaraları 3

Muhtemel fiyat etiketi de ortaya çıktı

Tabletin Qualcomm Snapdragon 888 yonga setinden güç alacağı bildiriliyor. Bununla birlikte 40W süratli şarj takviyesine sahip 8.300 mAh pil içerecek. Öbür açığa çıkan ayrıntılar ortasında LED flaşlı tek art kamera ve stereo hoparlörler yer alıyor.

Meral Erden: Huawei'Den Ipad Air'A Rakip Geliyor: İşte Matepad Air'In Birinci Manzaraları 5

Yayınlanan fotoğraflarda aygıtın beyaz versiyonunu görebildik. Öbür renk seçeneklerinin sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Kesin fiyat bilgisi de şimdi mevcut değil lakin 3.000 yuan yani 430 dolar civarında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar