Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaOyunİndirimde Sadece 20 TL'ye Sahip Olabileceğiniz Titanfall 2'nin Sunucuları, 7 Yılın Ardından...

İndirimde Sadece 20 TL’ye Sahip Olabileceğiniz Titanfall 2’nin Sunucuları, 7 Yılın Ardından Aktifleştirildi!

Şu an Steam’de sağlam bir indirimle oyunseverlere sunulan ve Respawn Entertainment bünyesinde yayınlanan Titanfall 2 oyunu için yıllar sonra büyük bir güncelleme yayınlandı. Oyunseverler için geçen zorlu yılların ardından, nihayet oyun sunucuları tekrar aktif hale getirildi.

Son birkaç yıldır yayınlanan küçük hata güncellemeleri ve oyuna yeniliklerin eklenmemesi, oyuncuları oyundan biraz uzaklaştırmıştı. Ancak son güncelleme, oyunun aldığı ilk büyük güncelleme imzasını taşıdığı için hayranları tarafından dikkat çekti ve son 24 saatte binlerce oyuncu, oyuna geri gelmeye başladı.

Oyun verilerine göre son 24 saatte tam 22.604 oyuncu, oyuna geri geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: İndirimde Sadece 20 Tl'Ye Sahip Olabileceğiniz Titanfall 2'Nin Sunucuları, 7 Yılın Ardından Aktifleştirildi! 1

Sunucuların daha kararlı çalışması, güvenlik önlemleri ve haritaların iyileştirilmesi gibi yenilikleri içeren güncelleme, Titanfall 2‘ye yaramış gibi görünüyor. Çünkü 22.604 kişi ile en yüksek oyuncu sayısına sadece 24 saatte ulaştı. Ek olarak Respawn Entertainment, özel maçları beta versiyonundan çıkardı,yeni ve eski oyun modları eklendi; 1v1 Coliseum oyun modu geri geldi ve oyundaki silahlar daha oynanabilir bir şekilde değiştirildi.

Oyuna akın akın gelinmesinin sebeplerinden bir diğeri de çok oyunculu modun tekrar aktif hale gelmesi oldu. Titanfall 2, yıllar sonra kararlı bir şekilde oynanabilir hale gelmiş durumda.

Oyunun haritalarına eklenen en ilginç özelliklerden biri de Nessie’nin çekici (Apex maskotu) oldu. Ardından gözler Respawn Entertainment’ın X’te (eski adıyla Twitter) paylaştığı gönderiye kaydı.

Ulaş Utku Bozdoğan: İndirimde Sadece 20 Tl'Ye Sahip Olabileceğiniz Titanfall 2'Nin Sunucuları, 7 Yılın Ardından Aktifleştirildi! 3

“İşte ban çekici geliyor. 

Bu sabah 2000’den fazla hile kullanan @PlayApex hesabını banladık. Bir hatırlatma olarak, lütfen herhangi bir şüpheli oyuncu etkinliğini oyun içi araçlarımızı kullanarak bildirin.”

Respawn Entertainment’ın bu duyurusu, oyunun daha oynanabilir hale gelmesine bir referans olabilir. Çünkü oyun içi DDOS saldırılarından dolayı oyun neredeyse oynanamaz durumdaydı. Ancak bu sorun çözüldü ve gerekli iyileştirilmeler yapıldı

Respawn’ın gönderisindeki çekiç ayrıntısına gelecek olursak…

Ulaş Utku Bozdoğan: İndirimde Sadece 20 Tl'Ye Sahip Olabileceğiniz Titanfall 2'Nin Sunucuları, 7 Yılın Ardından Aktifleştirildi! 5

Apex Legends’tan hatırladığımız Nessie’nin Titanfall 2’de karşımıza çıkması, Respawn Entertainment’ın bu iki oyuna önem verdiğini gösteriyor. ‘Easter Egg’ olarak adlandırılan bu gizli ayrıntıyı oyun hayranları kısa bir süre içerisinde ortaya çıkarıyor ve Nessie’yi görüyoruz.

Respawn’ın şu an Steam’de yayınladığı Titanfall 2, %90’lık bir indirimle sadece 20 TL’ye satın alınabiliyor.

Kaynak: Gamespot

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar