Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaİnternetInstagram, DM göndermeden kıssaları beğenme özelliği getiriyor

Instagram, DM göndermeden kıssaları beğenme özelliği getiriyor

İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 1

Sosyal medya platformu Instagram, yeni bir özelliği kullanıma sunuyor. Özel Hikaye Beğenileri adıyla duyurulan özellik, bir kullanıcıya DM göndermeden hikayesini beğenebilme imkanı sunuyor. Yeni özellik, bir hikaye aracılığıyla etkileşimi daha az karmaşık hale getirebilir.

DM göndermeden hikaye beğenme

Şimdiye kadar bir hikayeye yanıt verme yalnızca hikayenin alt tarafındaki kutudan bir mesaj yazılmasıyla ya da bir emoji ile tepki verilmesiyle sağlanıyordu ancak her iki durumda da bu, hikaye sahibinin DM kutusuna gönderiliyordu.

Instagram, kullanıcıların DM kutusunu daha sadeleştirebilecek bir özelliği kullanıma sunmaya başladığını duyurdu. Instagram başkanı Adam Mosseri tarafından duyurulan Özel Hikaye Beğenileri, DM göndermeden bir hikayeyi beğenebilmeyi mümkün kılıyor.

Yeni özellik ile bir kullanıcının hikayesi görüntülenirken alttaki metin kutusunun yan tarafında bir kalp simgesi görünecek. Kullanıcılar, hikayeyi beğenmek istediklerinde bu düğmeye bir kez dokunmaları yeterli olacak.

Instagram yeni özelliklerini yayınlıyor

6 gün önce eklendi

Beğeni sayıları hikayeyi görüntüleyenler tarafından görülmeyecek. Hikaye sahipleri ise hikayelerini görüntüleyenleri baktıkları sayfadan beğenen kişileri de görebilecek. Özel Hikaye Beğenileri, tüm kullanıcılara kademeli olarak sunulacak.

İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 3 İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 3 İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 7 Instagram Instagram Sosyal Ücretsiz Cihaza göre değişir

İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 9 İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 9 İnanç Can Çekmez: Instagram, Dm Göndermeden Kıssaları Beğenme Özelliği Getiriyor 13 Instagram Photo & Video Ücretsiz 197,8 MB

  • Anasayfa
  • Internet
  • Sosyal Medya Haberleri
  • Instagram, DM göndermeden hikayeleri beğenme özelliği getiriyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar