Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaİnternetInstagram'da Türkiye için fiyatlı "Mavi Tik" periyodu resmen başladı

Instagram’da Türkiye için fiyatlı “Mavi Tik” periyodu resmen başladı

İnanç Can Çekmez: Instagram'Da Türkiye Için Fiyatlı &Quot;Mavi Tik&Quot; Periyodu Resmen Başladı 1 Daha evvelden Avustralya ve Yeni Zelanda’da test edilmeye başlanan fiyatlı abonelik özelliği, artık Türkiye’de de kullanıma sunuldu. Bu aboneliği etkinleştirmek de epeyce kolay olduğundan birçok kullanıcı rahatça fiyatlı aboneliğe geçebilecek. Lakin bu özelliği kullanabilmeniz için Meta, ilk evvel sizin bekleme listesine katılmanızı istiyor.

Bekleme listesine katılmak için; profil sayfasınızın sağ üst köşesinde bulanan menü ikonuna basıp Meta Verified seçeneğine tıklayın. Akabinde açılan ekrandan “Bekleme listesine katıl” butonuna basın.

Abonelik fiyatı aylık 11,99 $’dan başlıyor

Meta, web üzerinden 11,99 $ ödemenizi isterken taşınabilir aygıtlar üzerinden ise 14,99 $ ödemenizi istiyor. Ayrıyeten fiyatlı aboneliğe kayıt olabilmek için kimlik kartınızı müşteri hizmetlerine sunmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Meta Verified ile mavi tik sahibi olan kullanıcılar; doğrulama rozetinin yanı sıra kıssa ve reels görüntülerine ayrıcalıklı etkiletler ekleyebilecek, özel çıkartmalara erişebilecek ve kendileri ismine açılabilecek fake hesaplara karşı daha aktif korumaya sahip olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar