Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaDonanımiQOO TWS 1e'nin 44 saat pil ömrü ve ANC özellikleriyle lansmanı

iQOO TWS 1e’nin 44 saat pil ömrü ve ANC özellikleriyle lansmanı

iQOO Neo 9 serisi lansman etkinliğinde, marka kimi aksesuarlar da tanıttı. Bunlardan biri de iQOO TWS 1e modeliydi. Markanın en son kablosuz kulaklığı, bu yılın başlarında piyasaya sürülen iQOO TWS 1 modelinin daha sade bir versiyonu olarak dikkat çekiyor. Bu eser, yakın vakitte piyasaya sürülen Vivo TWS 3e’nin yine markalanmış bir versiyonu.

iQOO versiyonu yalnızca renk açısından farklılık gösteriyor. Siyah renk üzerine sarı vurguların yanı sıra, standart beyaz renk seçeneği de bulunuyor. iQOO TWS 1e kablosuz kulaklıklar, Apple AirPods’a benzeyen bir dizayna sahip. Kulak içi tipinde olan bu kulaklıklar, silikon uçları sayesinde rahat bir kullanım sunuyor.

iQOO TWS 1e’nin 44 saat pil ömrü ve ANC özellikleriyle lansmanı

11 mm şoförlere sahip bu kulaklıklar, Bluetooth 5.3 üzerinden irtibat kuruyor. Çeşitli ses efektlerini destekliyor, bunlar ortasında DeepX 3.0 stereo, 3D panoramik ses ve oyun için Monster Sound bulunuyor. Kulaklıklar, sıçrama direnci için IP54 derecesine sahip. Dokunmatik jest denetimleri sunuyor ve Vivo ve iQOO aygıtlarıyla problemsiz bir biçimde eşleşiyor.

Bu kulaklıklar, oyun oturumları için 55 ms’ye kadar düşük gecikme müddeti sunuyor. Ayrıyeten medya oynatımı ve AI davet gürültü azaltma için akıllı ANC (aktif gürültü engelleme) özelliği bulunuyor. Aksesuar, ANC kapalıyken tam şarjla (şarj kutusu dahil) 44 saate kadar dayanıklılık sunuyor. Kulaklıklar tek bir şarjla 11 saat çalışabiliyor.

iQOO TWS 1e, Çin’de 179 ¥ (yaklaşık 25$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Sonlu bir müddet için, 159 ¥ (yaklaşık 22$) indirimli fiyatla satılıyor. Kablosuz kulaklıklar, Star Pearl Sarısı yahut Mecha Beyaz renk seçeneklerinden biriyle satın alınabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar