Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaDonanımiQOO’nun tanıtacağı yeni kablosuz kulaklıkların ayrıntıları ortaya çıktı

iQOO’nun tanıtacağı yeni kablosuz kulaklıkların ayrıntıları ortaya çıktı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi iQOO, 23 Mayıs’ta Çin’de yeni bir seri olan iQOO Neo 8’ini duyuracak. Bu duyuruya ek olarak, son duyumlar şirketin birebir gün iQOO Pad’i de tanıtacağını belirtiyor. Ayrıyeten iQOO’nun yayınladığı son tanıtım posteri, markanın birinci gürültü önleyici kablosuz kulaklıklarını da 23 Mayıs’ta sunacağını ortaya koyuyor.

Tanıtım posterine nazaran yeni kulaklıklar, iQOO TWS Air Pro ismini alacak. Şirketin paylaştığı resmi görsellere bakıldığında, bu kulaklıkların tasarımı geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya çıkan iQOO Air TWS kulaklıklarına benziyor. Kulaklıkların tasarımı, tam kulak içi tasarım kullanan birçok gürültü önleyici kulaklıkla karşılaştırıldığında, yarı kulak içi bir tasarım kullanacağına işaret ediyor.

Şinasi Kaya: Iqoo’nun Tanıtacağı Yeni Kablosuz Kulaklıkların Ayrıntıları Ortaya Çıktı 1

iQOO’nun tanıtacağı yeni kablosuz kulaklıkların ayrıntıları ortaya çıktı

Gürültü önleyici kulaklıklar çoklukla kulak içine giren çevresel gürültüyü engelleyecek halde tasarlanmıştır. Ancak, yarı kulak içi dizaynın tam kulak içi dizayna kıyasla tam manasıyla kulakları kaplama kapasitesi yoktur. Bu nedenle, bu tip kulaklıkların gürültü azaltma yeteneği çoklukla tam kulak içi kulaklıklara nazaran daha düşük olacaktır.

Yine de, yarı kulak içi kulaklıkların da kendine has avantajları vardır. Bilhassa, bu kulaklıkların kulak kanalına daha az baskı uygulaması, uzun periyodik kullanım için daha konforlu bir tecrübe sunabilir. Lakin, silikon uçların eksikliği sebebiyle, bu kulaklıklar da birtakım rahatsızlıklara sebep olabilir.

iQOO’nun iQOO TWS Air Pro kulaklıklarında kullanılacak gürültü tedbire teknolojisi hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. Fakat, şirketten daha fazla bilgi bekliyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar