Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaDonanımİşte Samsung’un gerçek manada bir servet pahasında olan yeni akıllı televizyonu

İşte Samsung’un gerçek manada bir servet pahasında olan yeni akıllı televizyonu

Samsung, 2023 OLED televizyon serisinden olan ve en büyük boyutta sunulan premium modelini, 83 inçlik OLED TV’yi kullanıcılara sundu. Güney Kore merkezli teknoloji şirketi, daha evvelce S90C ve S95C OLED TV’lerini piyasaya sürmüştü. Artık ise S90C modelinin daha büyük boyutlu versiyonunu, 83 inç olarak sunuyor.

Bu yeni model, küçük boyutlu modeller üzere QD-OLED panel teknolojisini taşıyor ve 144Hz yenileme suratı, 4K çözünürlük, yapay zeka dayanaklı HDR, Dolby Atmos üzere birçok özelliği bir ortada sunuyor. Lakin yeni model, S95C serisinin ayrılmaz kesimi olan ve televizyonu duvarla neredeyse bütünleşmiş bir imaj sağlayan tasarımı içermiyor.

Meral Erden: İşte Samsung’un Gerçek Manada Bir Servet Pahasında Olan Yeni Akıllı Televizyonu 1

İşte Samsung’un gerçek manada bir servet kıymetinde olan yeni akıllı televizyonu

Yine de bu büyüleyici boyutta sunulan TV, 5.400 dolar üzere epeyce yüksek bir fiyatla satılıyor. 83 inç boyutundaki bu model, “saf siyahlar, sınırsız kontrast ve canlı renkler” sunuyor. Tüm bu özellikler, Samsung’un Neural Quantum yonga seti tarafından sağlanıyor. Ayrıca, TV, çerçevenin neredeyse görünmez hale geldiği bir LaserSlim tasarımı barındırıyor.

Yeni televizyon modeli, hem yapay hem de doğal ışıkla ve RF dalgalarıyla şarj olabilen Samsung SolarCell Uzaktan Kumanda ile geliyor. Bu kumanda, pil muhtaçlığını ortadan kaldırıyor ve bu sayede elektronik atığın azalmasına yardımcı oluyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar