Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaDonanımLenovo yeni oyun kulaklığını tanıttı

Lenovo yeni oyun kulaklığını tanıttı

Lenovo’nun Legion markası, milletlerarası alanda bilhassa oyun bilgisayarlarıyla tanınıyor. Lakin Çin’de, marka oyun tableti üzere taşınabilir oyun eserleri ve kimi özel aksesuarlarla da dikkat çekiyor. Şirket, bu eser gamına yeni bir eser ekleyerek Legion H7 oyun kulaklıklarını tanıttı. Lenovo’nun bu yeni kulaklığı, oyun severler için özel olarak tasarlanmış durumda.

Legion H7, kablolu bir oyun kulaklığı olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklığın en dikkat çeken özelliği, klasik 3.5mm kulaklık girişi yerine USB Type-C portuna sahip olması. Bu özellik, günümüzde birçok taşınabilir aygıtta kulaklık jakının bulunmaması nedeniyle hayli kullanışlı. Ayrıyeten daha sağlam olması için düz bir kablo yapısına sahip.

Lenovo tarafından paylaşılan görseller, kulaklığın siyah renkte olduğunu ve kulaklık uçlarının turkuaz renk ayrıntılarıyla süslendiğini gösteriyor. Kulaklık üzerinde, mikrofonu açma/kapama özelliğine sahip bir uzaktan kumanda da bulunuyor. Lakin bu uzaktan kumandanın en ilgi alımlı özelliği, kullanıcının 7.1 surround ses ve olağan stereo ses ortasında geçiş yapmasını sağlayan bir kaydırıcıya sahip olması. Bu özellik, kulaklığın kendi içerisinde 7.1 ses kartına sahip olmasıyla mümkün hale getiriliyor.

Lenovo yeni oyun kulaklığını tanıttı

Lenovo’nun tanıttığı bu kulaklık, daha evvel piyasaya sürülen LenovoLegionE5107.1 RGB oyun kulaklığıyla hayli benzeri bir dizayna sahip. Lakin Legion H7’nin hangi ülkelerde satışa sunulacağı ya da ne vakit piyasaya sürüleceği hakkında şimdi net bir bilgi bulunmuyor. Ancak şirketin bu kulaklık hakkında daha fazla bilgi paylaşması ve resmi duyurusunu yapması bekleniyor.

Sonuç olarak, Lenovo’nun yeni oyun kulaklığı Legion H7, hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Bilhassa taşınabilir oyun tutkunları için tasarlanmış olan bu kulaklık, oyun tecrübesini bir adım öteye taşımayı hedefliyor. Şirketin, bu kulaklığın küresel piyasada ne vakit satışa sunulacağına dair ayrıntıları paylaşması merakla bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar