Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaDonanımLG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

LG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

LG Electronics, UltraGear OLED oyun monitörü serisinde yeni bir dizi oyun monitörü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu serinin dikkat cazip eseri ise 32 inçlik 4K oyun monitörü (model 32GS95UE). Bu monitör, 240Hz yenileme suratı ve yalnızca 0.03ms Gri’den Gri’ye (GtG) tepki müddeti ile LG’nin yenilikçi Dual-Hz özelliğini sunuyor. Oyuncular, farklı oyun tiplerinin çeşitli gereksinimlerine ahenk sağlamak için tek bir tıklama ile 4K’da 240Hz ve Full-HD’de 480Hz ortasında kolay kolay geçiş yapabiliyor.

32GS95UE modeli, daldırıcı bir görüntüleme tecrübesi için asgarî ekran çerçevelerine sahip. Ultra süratli 0.03ms (GtG) reaksiyon müddeti, hareket bulanıklığını ortadan kaldırıyor ve LG’nin kendinden aydınlatmalı OLED teknolojisi ile fevkalâde renk ve kontrast sunuyor. Piksel Ses teknolojisi ve entegre ön yüzlü ses sistemi ile iki woofer, üç boyutlu bir ses görüntüsü sunarak genel oyun tecrübesini artırıyor.

LG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

Seriyi genişleten başka eserler ortasında ödüllü 34GS95QE ve 39GS95QE modelleri yer alıyor. Bu modeller, 800R eğrili tasarım, UltraGeniş Quad-HD çözünürlüğünde OLED ekran, Anti-Parlama & Düşük Yansıma Kaplama ve 0.03ms (GtG) reaksiyon müddeti ile 240Hz yenileme suratı özelliklerine sahip. Unity Altıgen tasarım art kapak ve şık ‘L’ Stand, yalnızca estetiğe katkıda bulunmakla kalmıyor, birebir vakitte pratik kablo idaresi sunuyor.

Bunlara ek olarak, marka 45 inçlik iki model ve bir 27 inçlik model (45GS95QE, 45GS96QB ve 27GS95QE) de tanıttı. Bu gelişmiş versiyonlar, yüksek yenileme suratları, süratli reaksiyon mühletleri ve harika manzara kalitesi vaat ediyor. VESA DisplayHDR True Black 400 sertifikası, bilhassa karanlık oyun ortamlarında derinliği artırarak parlak ekranlar garanti ediyor.

Serinin öne çıkan bir öteki eseri ise, 45 inçlik 45GS96QB modeli. Bu model, UltraGeniş QHD çözünürlüğünde eğrili (800R) OLED ekran ve dahili hoparlörlere sahip, etkileyici bir ses-görüntü tecrübesi sunuyor. Daha sonlu alanları olanlar için 27GS95QE, 27 inç düz ekran OLED ekran ve daldırıcı bir oyun tecrübesi için özel olarak tasarlanmış özellikler sunuyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar