Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaDonanımLG'den özel 27UQ850V monitör

LG’den özel 27UQ850V monitör

LG, UltraFine serisine yeni bir ek yaparak 27UQ850V monitörünü tanıttı. Bu monitör, selefi 27UQ850’nin özelliklerini korurken, yükte hafif bir artış gösteriyor. 27 inçlik bu monitör, 4K çözünürlük (3840 x 2160) sunuyor ve IPS Black panel kullanıyor. Bu panel, renk canlılığını ve daha derin siyahları vurgulayan dikkate paha 2000:1 kontrast oranı ile öne çıkıyor. Ekran, 60Hz yenileme suratı, 5ms GtG reaksiyon mühleti ve 178° geniş görüş açısı sunuyor.

LG 27UQ850V, bilhassa görüntü ve imaj düzenleme alanında çalışan profesyoneller için tasarlanmış. %98 DCI-P3 renk gamı kapsamı ile inanılmaz renk doğruluğu sunuyor. Bu özellik, VESA DisplayHDR 400 sertifikası ile daha da güçleniyor ve canlı, gerçekçi renklerle sürükleyici bir izleme tecrübesi sağlıyor. 27UQ850V, kullanıcıların özel profesyonel gereksinimlerine nazaran hassas renk kalibrasyonu yapmalarını sağlayan LG Kalibrasyon Stüdyosu yazılımı ile geliyor.

LG’den özel 27UQ850V monitör

Bağlantı açısından da monitör hayli donanımlı. 90W Güç Teslimi sağlayan USB Type-C ile tek kablo kontağı sunuyor; bu, aygıtları şarj ederken bilgi transferi yapabilme imkanı sağlıyor. Ayrıyeten DisplayPort, iki HDMI portu ve iki USB portu bulunuyor. Bu geniş temas seçenekleri yelpazesi, çeşitli kurulumlar ve aygıtlar için monitörü çok istikametli kılıyor.

Monitör, şık bir dizayna sahip ve boyutları stand ile birlikte 24.2 x 22.4 x 9.4 inç (genişlik x yükseklik x derinlik). Tartısı ise 12.5 lbs. Pratik özellikler ortasında, ergonomik gereksinimlere hitap eden yükseklik ayarı, pivot ve eğim seçenekleri bulunuyor. Stand, kolay suram için LG’nin One Click özelliğini içeriyor. OnScreen Control yazılımı, kullanıcıların izleme tecrübelerini kolaylıkla özelleştirmelerine imkan tanıyan kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.

Monitör ayrıyeten, MAXX Audio teknolojisiyle güçlendirilmiş 5W x 2 stereo hoparlörlere sahip. Super Resolution+ özelliği imgeleri güzelleştiriyor, AMD FreeSync daha pürüzsüz oyun tecrübesi sunuyor, Black Stabilizer karanlık sahnelerde daha güzel görünürlük sağlıyor ve Dynamic Action Sync giriş gecikmesini azaltıyor. Monitör VESA duvar montajı yapılabilir ve 5.85kg tartısında. Fiyat ayrıntıları şu anda bilinmiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar