Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaOyunSteam'de 214 TL'ye satılan oyun Epic Games'te parasız oldu!

Steam’de 214 TL’ye satılan oyun Epic Games’te parasız oldu!

Epic Games, yıl sonuna özel olarak düzenlediği büyük kampanya kapsamında her gün birbirinden pahalı oyunları fiyatsız olarak sunmaya devam ediyor. Oyun severlerin yüzünü güldüren bu kampanya, her gün farklı bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Son olarak Epic Games, 24 saat boyunca fiyatsız olarak sunacağı yeni oyununu duyurdu ve bu kere Cat Quest isimli oyun fiyatsız olarak indirilebilecek.

Cat Quest, Epic Games’in kampanyası sayesinde olağanda 99 TL olan bir kıymete sahip. Steam platformunda ise bu oyunun fiyatı 214 TL’ye kadar çıkabiliyor. Oyun, birinci olarak 2017 yılında piyasaya sürüldüğünden beri geniş bir oyuncu kitlesi tarafından beğeniyle oynanıyor. Bu sempatik ve eğlenceli oyun, kedi kahramanın maceraları etrafında şekilleniyor.

Steam’de 214 TL’ye satılan oyun Epic Games’te ücretsiz oldu!

Cat Quest, oyunculara açık dünya keşfi ve sürükleyici bir kıssa sunuyor. Oyuncular, şirin kahramanlarıyla birlikte tehlikeli düşmanlara karşı savaşırken, büyülü dünyayı keşfetme fırsatı buluyorlar. Birebir vakitte güçlü görsel tasarımı ve bağımlılık yaratan oyun mekanikleriyle dikkat çeken bu oyun, RPG cinsini sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Epic Games’in bu cömert kampanyası, oyun severleri her gün farklı bir heyecanla buluşturuyor. Cat Quest’in fiyatsız olarak sunulması, hem bu oyunu daha evvel oynamamış olanlar için bir fırsat, hem de oyun koleksiyonunu genişletmek isteyenler için bir avantaj olarak kıymetlendirilebilir. Bu kampanya sayesinde birçok oyuncu, yıl sonunu sevdikleri oyunlarla dolu bir halde karşılayacak üzere görünüyor. Epic Games’in fiyatsız oyun kampanyası, oyun dünyasına olan ilgiyi artırarak yeni yılın başlangıcına heyecan katmaya devam ediyor. Oyun severler, her günün sürpriz oyununu kaçırmamak ismine Epic Games’in platformunu takipte kalabilirler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar