Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımLogitech yeni web kamerasını küresel pazarda satışa sunacak

Logitech yeni web kamerasını küresel pazarda satışa sunacak

Logitech, milletlerarası pazarlara yeni Brio 100 isminde bir webcam tanıttı. Bu model, 1080P çözünürlüğe ve görüntü görüşmelerini %50 daha parlak kılan RightLight teknolojisine sahip. Fakat dikkat çeken bir nokta var: Çin’in Brio 90 modeli, isim dışında Brio 100 ile birebir özelliklere sahip üzere görünüyor.

Logitech’in Çin web sitesi, Brio 90’ın Brio 100 ile tıpkı ana özellikleri paylaştığını gösteriyor: Full HD 1080p çözünürlük ve RightLight parlaklık güzelleştirmesi. Brio 90, inci beyazı, gül pembesi ve grafit siyahı olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunuluyor. Lakin her iki modelin fiyatı hâlâ bilinmiyor.

Logitech yeni web kamerasını küresel pazarda satışa sunacak

Ebat ve tartı açısından, iki model büsbütün birebirdir. 31.91 mm yükseklik, 72.91 mm genişlik ve 66.64 mm derinlik ölçülerine sahipler ve yalnızca 75 gram ağırlığındalar. Ayrıyeten, her iki model de kolay yerleştirme için 1.5 metre kablo ile birlikte geliyor.

Brio 100 ve Brio 90 ortasındaki bu bariz benzerlikler, Logitech’in pazarlama stratejisi hakkında soruları gündeme getiriyor. Sanki farklı coğrafik pazarlar için eseri tekrar markalaştırıyorlar mı yoksa şimdi açıklanmayan ince farklar mı var? Teknik topluluk daha fazla ayrıntı, bilhassa fiyatlandırma hakkında bilgi beklerken, tüketiciler için ana bildiri şudur: Brio 100 ya da Brio 90 arayışınız ne olursa olsun, misal bir performans alacaksınız.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar