Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaOtomobilMakyajlı 2024 Golf'ün Tasarımı Ortaya Çıktı - Webtekno

Makyajlı 2024 Golf’ün Tasarımı Ortaya Çıktı – Webtekno

Ülkemizde de oldukça popüler olan Golf, şüphesiz Volkswagen’in en ikonik otomobillerinden biri. Şirket CEO’su Thomas Shcaffer, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda sevilen modelin 2024 yılında yenileneceğini duyurmuştu. O günden beri de araç merakla bekleniyordu.

Şimdi ise aracın şimdiye kadarki en net görüntüleri ortaya çıktı. Motor1 tarafından paylaşılan görüntüler, 2024 makyajlı Golf’te nelerle karşılaşacağımızı gözler önüne seriyor.

Yepyeni farlarla gelecek 2024 Golf böyle gözükecek

Ulaş Utku Bozdoğan: Makyajlı 2024 Golf'Ün Tasarımı Ortaya Çıktı - Webtekno 1

Motor1’in paylaştığı casus görüntüleri, bazı tasarım değişikliklerini gösteriyor. Bunlardan belki de en çok dikkat çekeni aracın daha ince farlarla gelecek olması. Öte yandan ön tamponda da değişikliklere gidildiği görülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Makyajlı 2024 Golf'Ün Tasarımı Ortaya Çıktı - Webtekno 3

Arka tarafa bakıldığında ise LED detayları gizlemek için stop lambaların üstünün kapatıldığı göze çarpıyor. Stop lambaları şekil açısından mevcut nesille aynı tasarımla geliyor. Görüntülenen aracın şarj edilebilir hibrit bir model olduğunu belirtelim. Öte yandan yeni Golf’ün, elektrikliye dönüşmeden önceki son içten yanmalı nesil olabileceği söylentileri de mevcut.

Ulaş Utku Bozdoğan: Makyajlı 2024 Golf'Ün Tasarımı Ortaya Çıktı - Webtekno 5

Bugün çıkan görüntülerde aracın iç mekânının nasıl bir tasarıma sahip olacağı yer almıyor. Ancak aylar önce paylaşılan bazı fotoğraflar, yeni Golf’ün ID.3’ün 12 inçlik ekranından da büyük devasa bir bilgi-eğlence ekranıyla piyasaya sürülebileceğini ortaya koymuştu.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar