Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOyunMarvel'ın Wolverine oyununda eşli oyun modu olabilir

Marvel’ın Wolverine oyununda eşli oyun modu olabilir

Insomniac Games’in yaşadığı fidye yazılımı saldırısı ve sonrasında gerçekleşen sızıntılar, Marvel’ın Wolverine oyunu hakkında bilgiler vermeye devam ediyor. Reddit kullanıcısı VISCERAL tarafından tahlil edilen kod, iki oyuncunun senkronize edilmesi gerektiğine dair ipuçları içeriyor. Bu durum, oyunun çok oyunculu bir ortama sahip olacağına işaret ediyor.

Oyunun kıssa odaklı yapısı göz önünde bulundurulduğunda, rekabetçi bir 1’e 1 modundan çok, iş birlikli bir oyun modunun daha mümkün olduğu düşünülüyor.

Marvel’ın Wolverine oyunu, PC için erken geliştirme kademesinde olan bir oyunun sızdırılmasını da içeren büyük bir sızıntıya bahis oldu. Hakikaten de epey erken bir kademede olan oyun, sızdırılan Insomniac Games yol haritasına nazaran, daha evvel düşünülenden bir yıl sonra, 2026 Sonbaharında çıkacak. Bunun nedeni, Kaliforniyalı geliştiricinin, Marvel’ın Spider-Man: Miles Morales ile boyut olarak karşılaştırılabilir bir bağımsız Venom oyunu üzerinde de çalışıyor olması.

Marvel’ın Wolverine oyununda eşli oyun modu olabilir

Wolverine’in iş birliği modunda hangi karakterle grup olacağı ise bilinmeyen. Bu cihanın ana karakteri olan Spider-Man olabilir ya da Insomniac’ın 2030’da çıkarmayı planladığı X-Men oyunundan bir X-Men karakteri olabilir.

Bu çeşit büyük sızıntılar çoklukla daha fazla gecikmeye yol açsa da, geliştirici firma Marvel’ın Wolverine projesinin planlandığı üzere devam ettiğini açıkça belirtti.

Herkesin geliştirdiğimiz oyunları planladığımız üzere ve hak ettikleri formda deneyimlemelerini istiyoruz. Lakin Logan üzere… Insomniac da dirençli. Marvel’ın Wolverine oyunu planlandığı üzere devam ediyor. Oyun erken üretim etabında ve tüm planlarımız üzere geliştirme sürecinde büyük ölçüde evrilecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar