Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaDonanımMeizu'nun tanıttığı yeni kulaklık iPhone 15 kullanıcılarını maksat alıyor

Meizu’nun tanıttığı yeni kulaklık iPhone 15 kullanıcılarını maksat alıyor

Meizu, iPhone 15 serisiyle uyumlu olarak tasarlanmış Lifeme LP41 mikro-planar dinamik şoförlü kablolu kulaklıklarını tanıttı. Bu kulaklık, titanyum gibisi bir parlaklığa sahip, hassas kumlama süreci ile elde edilmiş tam metal anodize bir dizayna sahip. Tasarım, endüstriyel ve Hi-Fi estetiğini takdir eden tüketicilere hem zariflik hem de fonksiyonellik sunuyor.

Teknik özellikler açısından, kulaklık üstün ses kalitesi için 10mm seramik kompozit diyafram dinamik şoförle donatıldı. Bu sayede yüksek kaliteli bir ses deneyimi için harika çözünürlük ve genişleme sunuyor. Ek olarak, genel ses kalitesini artırmak için 6mm mikro-planar ses üretim ünitesiyle geliyor.

Meizu’nun tanıttığı yeni kulaklık iPhone 15 kullanıcılarını amaç alıyor

LP41 kulaklığın bir başka özelliği ise elastik örgülü kablolara sahip olması. Bu kablolar, artırılmış konfor ve dayanıklılık sunuyor. Birebir vakitte direkt Type-C ilişkiyi destekleyerek, Type-C portuyla donatılmış aygıtlara kolay ve muteber bir biçimde bağlanmayı mümkün kılıyor.

Bu kulaklıklar, ses meraklılarından gündelik dinleyicilere kadar geniş bir kullanıcı kitlesini gaye alıyor. Farklı tüketici gereksinimleri için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir ses tahlili sunmayı amaçlıyor. Eserin tam özellikleri şu an için mevcut değil, fakat daha fazla bilgiye erişildiğinde bu bilgileri aktaracağız.

Çin’de 169 yuan (yaklaşık 23$) fiyat etiketiyle satışa sunulan bu kablolu kulaklıklar, şu anda satın alınabilir durumda.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar