Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaİnternetMercedes-Benz Türk Ventures müracaatları devam ediyor

Mercedes-Benz Türk Ventures müracaatları devam ediyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Mercedes-Benz Türk Ventures Müracaatları Devam Ediyor 1

2017 yılında StartUP programı ile Türkiye’nin yenilikçi kalkınmasına destek vermeye başlayan Mercedes-Benz Türk, “Mercedes-Benz Türk Ventures” adını verdiği fon ile verdiği bu desteği 2022’de daha odaklı ve daha uzun soluklu bir yatırım programına dönüştürdü.

Mercedes-Benz Türk’ün 2021 yılında gerçekleştirdiği teşvikli AR-GE harcamalarının yüzde 2’sini yenilikçi girişimlere aktaracak olan fon, Türkiye’deki girişim ekosistemine yatırım yaparken, şirketin gücünü ve olanaklarını mobilite dünyasını değiştirecek girişimlere açıyor.

Artık telefon numaranızı Google sonuçlarından kaldırabileceksiniz

23 sa. önce eklendi

Türkiye’de kurulu pazara çıkmış veya çıkma aşamasındaki girişimler ile teknoloji geliştirme bölgelerinde kurulu teknopark firmaları ve THS 6 seviyesindeki girişimlerin katılımına açık olan Mercedes-Benz Türk Ventures x Fark Labs Tekmer Hızlandırma ve Yatırım Programı için başvurular 8 Mayıs 2022 gece yarısına kadar kabul edilecek.

Programa başvuru yapmak isteyen girişimler başvurularını https://www.farklabs.com/mbtventures adresi üzerinden online olarak gerçekleştirebiliyor. Mayıs ayı sonunda sonuçlanacak ön elemeyi geçen startuplar altı hafta sürecek eğitim ve mentorluk programına katılacaklar. Programı takiben Temmuz ayında gerçekleştirilecek Bootcamp ve Demo Day’in ardından yatırım yapılacak girişimler belirlenecek.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Diğer Haberleri
  • Mercedes-Benz Türk Ventures başvuruları devam ediyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar