Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaDonanımMi Stick fiyatında büyük indirim! Televizyonunuzu akıllı televizyona çevirin!

Mi Stick fiyatında büyük indirim! Televizyonunuzu akıllı televizyona çevirin!

Günümüzde her cihazın yavaş yavaş akıllandığını söyleyebiliriz. Bu dönüşüm telefonlarla başladı ve bileklikler, saatler, televizyonlarla devam ediyor.

Son dönemde yeni çıkan televizyonların genelinde akıllı tv özelliğinin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu tarz televizyonlarda YouTube’tan Netflix’e kadar tüm dijital yayınları takip edebiliyorsunuz. Eğer televizyonunuz biraz eskiyse bu özellikten mahrum kalmış olabilirsiniz. Fakat bu da çok büyük bir sorun değil.

Zira günümüzde gittikçe yaygınlaşan Stick TV modelleri sayesinde, normal televizyonları akıllı hale getirmek tahmin ettiğinizden çok daha kolay.

Ulaş Utku Bozdoğan: Mi Stick Fiyatında Büyük Indirim! Televizyonunuzu Akıllı Televizyona Çevirin! 1

Mi Stick fiyatında büyük indirim! Televizyonunuzu akıllı televizyona çevirin!

Şu sıralar çeşitli e-ticaret sitelerinde büyük indirimler söz konusu. Bu indirimler çerçevesinde Mi Stick TV fiyatında da önemli indirimler gerçekleşmiş durumda. Xiaomi imzası taşıyan Mi Stick TV sayesinde Netflix’ten Amazon Prime Video’ya, YouTube’tan Disney Plus’a kadar pek çok dijital yayını rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Üstelik Mi Stick TV bir Android cihazı olduğundan çeşitli APK uygulamalarını bu cihaz üzerine kurmak da mümkün. Bu sayede IP TV uygulamalarını Mi Stick üzerinden kurarak bazı yayınları takip etmeniz de mümkün hale geliyor.

Dilerseniz bu ürünün indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Ürün stoklarla sınırlı. Dolayısıyla siz bu haberi görüp sayfaya tıkladığınızda fiyatlar değişmiş olabilir.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar